CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:37PMकेजरीवाल कसरी बने मुख्यमन्त्री ? बन्यो चलचित्र
केजरीवाल कसरी बने मुख्यमन्त्री ? बन्यो चलचित्र

27 अक्टुबर- केही वर्ष अघि भारतमा एउटा त्यस्तो आन्दोलन भयो, जसले भारतीय राजनीतिमा तरंग पैदा भयो। भारतीय राजनीतिमा जताततै नरेन्द्र मोदी हाबी भएको अवस्थामा भ्रस्टाचारविरुद्धको आन्दोलनबाट एउटा नयाँ पार्टी उदायो आम आदमी पार्टीको र


राज्य सरकार विकासको पक्षमा, केन्द्रबाट स्थायी सामाधानबारे सुझाव आए मात्र चर्चा गर्ने-ममता ब्यानर्जी
राज्य सरकार विकासको पक्षमा, केन्द्रबाट स्थायी सामाधानबारे सुझाव आए मात्र चर्चा गर्ने-ममता ब्यानर्जी

कलकत्ता 13 अक्टूबर-आजको नवान्नमा विनय, अनित थापा साथै गोरामुमो, गोर्खालिगका र तीन विधायकहरूको उपस्थितिमा मुख्यमन्त्री ममता व्यानर्जीले बैठक गरिन्। स्पष्टरूपमा पहाडको विकास गर्ने पक्षमा नै राज्य सरकार रहेको र स्थायी सामाधानको


राहुल गान्धी चाडै नै कंग्रेस पार्टीको अध्यक्ष बन्ने
राहुल गान्धी चाडै नै कंग्रेस पार्टीको अध्यक्ष बन्ने

नईदिल्ली 15 अक्टूबर -भारतको प्रमुख प्रतिपक्षी दल भारतीय कंग्रेस पार्टीकी अध्यक्ष सोनीया गान्धीले आफ्नो छोरा राहुल गान्धी चाडै नै पार्टीको अध्यक्ष बन्ने शुक्रबार बताएकी छिन्। ‘राहुल कहिले पार्टीको प्रमुख बन्नु हुन्छ भनेर तपाईहरुले मलाई धेरै पहिले देखि सोधीरहनु भएको छ, अब राहुल चाडै नै अध्यक्ष बन्दैछ


गुरुङको सम्बन्ध माओवादीसित साठ गाठ रहेको दावी – एडीजी अनुज शर्मा
गुरुङको सम्बन्ध माओवादीसित साठ गाठ रहेको दावी – एडीजी अनुज शर्मा

कलकत्ता 13 अक्टुबर-बङ्गाल पुलिसले अध्यक्ष विमल गुरुङको सम्बन्ध माओवादीसित साठ गाठ रहेको बताएको छ। पश्चिम बङ्गाल पुलिस एडीजी, ल एण्ड अर्डर-ले एक पत्रकार सम्मेलन डाकेर गोजमुमो अध्यक्ष विमल गरुङको सम्बन्ध माओवादी अनि उत्तरपूर्वि


मुकुल रोयले नयाँ पार्टी गठन गर्ने संकेत
मुकुल रोयले नयाँ पार्टी गठन गर्ने संकेत

नईदिल्ली 8 अक्टूबर-तृणमूल काङ्ग्रेसबाट निलम्बित भएका नेता मुकुल रोयले नयाँ राजनीतिक दल बनाउन संकेत। पश्चिम बङ्गालमा आउनेवर्ष हुने पञ्चायत चुनाउमा आफ्नो राजनैतिक भविष्य खोज्न सक्छन्। भाजपामा सामेल हुनसक्ने अनुमान गरिएको थियो तर भाजपा सूत्रले अनुमान गरेअनुसार रोयले आफ्नो राजनैतिक शक्ति देखाउन आफ्नै स


अन्तर्राष्ट्रिय कानुन अनुसार रोहिंग्यालाई स्वदेश फर्काउः युरोपेली संघ
अन्तर्राष्ट्रिय कानुन अनुसार रोहिंग्यालाई स्वदेश फर्काउः युरोपेली संघ

नई दिल्ली 7 अक्टुबर-युरोपेली संघका अध्यक्ष डोनाल्ड टस्कले रोहिंग्या शरणार्थीहरूलाई मानवअधिकार सम्बन्धी अन्तर्राष्ट्रिय कानुन अनुसार स्वदेश फर्काउन शुक्रबार म्यानमारलाई आह्वान गरेका छन्। केही हप्ता अगाडी म्यानमारमा चर्किएको ह


आसामको अस्पतालमा 24 घन्टामा 8 शिशुको मृत्यु
आसामको अस्पतालमा 24 घन्टामा 8 शिशुको मृत्यु

आसाम 7 अक्टूबर-भारतीय उत्तरपूर्वी राज्य आसामको एक सरकारी अस्पतालमा जन्मिएका नवजात शिशुमध्ये 24 घन्टाभित्रै 8 जनाको मृत्यु भएको समाचार छ। भारतका विभिन्न अस्पतालमा यसरी नवजात शिुशुको मृत्यु हुने गरिएको समाचारहरु पछिल्ला केही स


1
» Last Page 1 of 1