CDOLIVE.IN

  Friday , December 14 , 2018 12:08AMविश्वकै शक्तिशाली राष्ट्र उत्तर कोरिया-किम जोन उन
विश्वकै शक्तिशाली राष्ट्र उत्तर कोरिया-किम जोन उन

प्योङयाङ 30 नोभेम्बर-उत्तर कोरियाका नेता किम जोन उनले उत्तर कोरिया विश्वकै आणविक हतियार सम्पन्न मुलुक भएको दाबी गरेका छन्। उत्तर कोरियाले बुधबार गरेको अन्तर महादेशीय ब्यालेस्टिक मिसाइलले अमेरिकालाई पूर्ण रुपमा नष्ट गर्न सक्न


ट्रम्पले भने बेलायती प्रधानमन्त्रीलाई मलाईभन्दा मुस्लिम आतंकवादीलाई बढी ध्यान देऊ
ट्रम्पले भने बेलायती प्रधानमन्त्रीलाई मलाईभन्दा मुस्लिम आतंकवादीलाई बढी ध्यान देऊ

30 नोभेम्बर- अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले हिजो मात्र बेलायत प्रधानमन्त्रीलाई भने दक्षिणप


आफ्नो देशलाई ‘बचाएकोमा’ सिरियाली राष्ट्रपतिले पुटिनलाई धन्यवाद दिए
आफ्नो देशलाई ‘बचाएकोमा’ सिरियाली राष्ट्रपतिले पुटिनलाई धन्यवाद दिए

21 नोभेम्बर-सिरियाली राष्ट्रपति बसर अल असदले आफ्नो देशलाई ‘बचाएकोमा’ रूसी राष्ट्रपति भ्लादिमिर पुटिनलाई धन्यवाद दिएका छन्। चार घण्टाका लागि रूस पुगेका अुसदले सोची सहरमा पुटिनलाई भेटेर यस्तो भनेका हुन्। भेटमा पुटिनले सिरियामा


भारतीय विदेशमन्त्री सुष्मा स्वराजले दाहाल परिवारलाई समवेदना
भारतीय विदेशमन्त्री सुष्मा स्वराजले दाहाल परिवारलाई समवेदना

दिल्ली 19 नोभेम्बर-भारतीय विदेश मन्त्री सुष्मा स्वराजले माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालका छोरा प्रकाशको निधनमा दुःख व्यक्त गरेकी छन्। सामाजिक सञ्जाल ट्वीटरमा उनले दाहालको असामयिक निधनले आफू दुखित भएको बताएकी छन्। ‘शोकसन्तप्त परिवारप्रति गहिरो समवेदना छ,’ स्वराज


राष्ट्रपति ट्रम्पको चीन भ्रमण महत्वपूर्ण
राष्ट्रपति ट्रम्पको चीन भ्रमण महत्वपूर्ण

बेइजिङ 4 नोभेम्बर-अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पको अर्का हप्ता हुन लागेको चीन भ्रमण महत्वपूर्ण हुने चिनियाँ अधिकारीहरुको भनाई छ। उनीहरुले अहिलेको अवस्थामा हुने चीन भ्रमणले विश्वव्यापी रुपमा विकसित आर्थिक एजेण्डाहरुका साथै राजनीतिक विषयहरुमा पनि विशेष अर्थ राख्ने बताएका छन्। राष्ट्रपति ट्रम्प आगाम


बेलायती रक्षा मन्त्री फालनद्वारा राजीनामा
बेलायती रक्षा मन्त्री फालनद्वारा राजीनामा

2 नोभेम्बर-बेलायती रक्षा मन्त्री माइकल फालनले पदबाट राजीनामा दिए। रक्षा मन्त्री फालनले आकश्मिक रुपमा आफ्नो राजीनामा प्रधानमन्त्री टरीज मे समक्ष बुझाएका बिबिसीले जनाएको छ। उहाँले राजीनामाको कारण भने खुलाउनु भएको छैन। फालन विरुद्ध 15 वर्ष अघि एक महिला पत्रकारलाई अभद्र व्यवहार गरेको आरोप लागेको थियो। उ


1
» Last Page 1 of 1