CDOLIVE.IN

  Friday , December 14 , 2018 12:02AMओस्कर पुरस्कारको घोषणामा गल्ती
ओस्कर पुरस्कारको घोषणामा गल्ती

27 फरवरी-ओस्कर पुरस्कारको मतदान प्रकृयाको सुपरीवेक्षण गर्ने कम्पनीले सर्वोत्कृष्ट चलचित्रमा गलत चलचित्रको नाम घोषणा गरिएको गल्तीका लागि माफी मागेको छ। उक्त पुरस्कार मुनलाइटले जितेको छ तर त्यो भन्दा पहिले ला ला ल्याण्डलाई विजेता घोषित गरिएको थियो। गल्ती भएको थाहा भएपछि भाषण दिंदै गरेका ला ला ल्याण्डक


मनिषा कोइराला नर्गिस दत्तको भूमिकामा
मनिषा कोइराला नर्गिस दत्तको भूमिकामा

मुम्बई 17 फरवरी - सञ्जय दत्तको जीवनमाथि बन्ने फिल्ममा मनिषा कोइराला नर्गिस दत्तको भूमिकामा देखिने भएकी छन्। केही फिल्ममा सञ्जयको हिरोइन भएर काम गरेकी कोइराला बन्न लागेको सञ्जय दत्तको बायोपिकमा उनको आमाको रुपमा देखिने छिन्। फिल्ममा सञ्जय दत्तको रुपमा रणबीर कपुरको अभिनय रहनेछ। फिल्मको निर्देशन राजकुमा


यूवतीमा 3 विशेष गुण हुनुपर्ने - नायक वरुण
यूवतीमा 3 विशेष गुण हुनुपर्ने - नायक वरुण

मुम्बई 17 फरवरी - बलिउडका चर्चित नायक वरुण धवनले आफूसँग बिहे गर्न चाहने यूवतीमा 3 विशेष गुण हुनुपर्ने बताएका छन्। चलचित्र ‘बद्रीनाथकी दुल्हनिया’को प्रमोशनका क्रममा बरुणले मिडियाको जवाफमा यो खुलासा गरेका हुन्। बरुणको लागि क्रेजी हुने यूवतीहरुको संख्या विश्वभर छ। तर, बरुणले भने आफ्नो दुलही बन्ने यूवती


जोली एलएलबी -2 को कमाई पचास करोड़
जोली एलएलबी -2 को कमाई पचास करोड़

मुम्बई 13 फरवरी- बलिउडमा अक्षय कुमारको फिल्म जोली एलएलबी-2 को कलेक्सन दिन प्रति दिन बढ़दै गइरहेको छ। फिल्म रिलीजको तेस्रो दिनमा 50 करोड़ भन्दा अधिक रूपियाँको कमाइ गरेको छ। सुभाष कपुर डायरेक्टेड वकालती पेशामा आधारित उक्त फिल्मको पहिलो घरेलु कमाइ 13 करोड़ 20 लाख रहेको थिय


न्युयोर्कमा फेसन नेपाली पोशाक
न्युयोर्कमा फेसन नेपाली पोशाक

काठमाण्डु 13 फरवरी- नेपाली फेसन डिजाइनर पूनम क्षेत्री गौतमले डिजाइन गरेका नेपालका विभिन्न 14 जातजातिका परम्परागत पहिरन अमेरिकाको अन्तर्राष्ट्रिय फेसन सोमा प्रदर्शन गरिएको छ। शनिबार राति न्युयोर्कमा वर्ल्ड फेसन परेडले आयोजना गरेको 'न्युयोर्क फेसन विक– 3' पुगेकी फेसन डिजा


साढे छ सय करोडमा बनिन्दै छ फिल्म
साढे छ सय करोडमा बनिन्दै छ फिल्म

मुम्बई 9 फरवरी- दक्षिण भारतमा करिब साढे छ सय करोड रुपैयाँको लागतमा फिल्म बन्ने भएको छ। फिल्मको यो बजेट सुनेर बलिउडका निर्माताहरु पनि हैरान भएका छन्। करिब साढे छ सय करोड रुपैयाँको लगानीमा बन्ने फिल्म कुन होला त? यो अरु कुनै नभई रजनीकान्त र अक्षय कुमारको आगामी फिल्म ‘2.0’


दाउड इब्राहिमको बहिनी हसिना उर्फ-श्रदा कपुर
दाउड इब्राहिमको बहिनी हसिना उर्फ-श्रदा कपुर

मुम्बई 6 फरवरी -अन्डरवर्ल्ड डन दाउड इब्राहिमको दिवंगत बहिनी हसिना पारकरको जीवनमा आधारित हिन्दी फिल्मको फस्ट लुक सार्वजनिक भएको छ। 'हसिना- दी क्विन अफ मुम्बई'नाम दिइएको फिल्ममा अभिनेत्री श्रदा कमपुरले अभिनय गर्दैछिन्। अपूर्व लखियाद्वारा निर्देशित फिल्ममा श्रदाले हसिनाको


1
» Last Page 1 of 1