CDOLIVE.IN

  Friday , December 14 , 2018 12:20AMकिम जोनको हत्यामा संलग्न दुई महिला सार्वजनिक
किम जोनको हत्यामा संलग्न दुई महिला सार्वजनिक

मलेशियन 28 फरवरी - किम जोन नामको हत्यामा संलग्न भएको भन्दै मलेशियन सरकारले दुई महिला सार्वजनिक गरेको छ। हत्या आरोपमा इन्डोनेशियन र भियतनामी महिलालाई मलेशियाले सार्वजनिक गरेको हो। पुलिसले भियतनामी 28 वर्षे डोन थि हुओङ र इन्डोन


महान फुटबल खेलाडी पेलेका छोरालाई 13 सालको सजाए
महान फुटबल खेलाडी पेलेका छोरालाई 13 सालको सजाए

ब्राजिल 27 फरवरी- ब्राजिलका महान फुटबल खेलाडी पेलेका छोराले विभिन्न अपराधको घटनामा ब्राजिलको अदालतले तोकेको 13 सालको सजाय भुक्तानका लागि पुलिससमक्ष आत्मसमर्पण गरेका छन्। पेलेका छोरा एड्सन नासिमेन्टोलाई लागु औषधको कारोबार र मन


हामी सर्वप्रथम मानव हौं - सतपाल महाराज
हामी सर्वप्रथम मानव हौं - सतपाल महाराज

हेटौंडा 24 फरवरी - नेपाल राष्ट्रमा मानव धर्म प्रचार प्रसारको 50औं वर्षपुरा भएको उपलक्ष्यमा नेपाल मानव धर्म सेवा समितिद्वारा दुईदिवसीय स्वर्ण जयन्ती सत्संग समारोह आराम्भ भएको छ। नेपाल मानव धर्म सेवा समितिद्वारा राप्ति अञ्चल अन्तर्गतहेटौंडा नगरको टीसीएन मैदानमा आयोजन गरिएको स्वर्ण जयन्ती समारोहको 24 फ


नेपालमा मानव धर्म प्रचार प्रसारको पचास वर्ष
नेपालमा मानव धर्म प्रचार प्रसारको पचास वर्ष

हेटौंडा, 23 फरवरी-नेपाल राष्ट्रमामानव धर्म प्रचार प्रसारको 50औं वर्ष पुरा भएको उपलक्ष्यमा नेपाल मानव धर्म सेवासमितिद्वारा दुईदिवसीय स्वर्ण जयन्ती सत्संग आयोजन गरिएको छ। नेपाल मानव धर्म सेवासमितिद्वारा राप्ति अञ्चल अन्तर्गत हेटौंडा नगरमा आयोजन गरिएको स्वर्ण जयन्तीसमारोहम


वीचक्राफ्ट बी 200 किङ एयर विमान सपिङ सेन्टरमा ठोक्किदा 5 मृत्यु
वीचक्राफ्ट बी 200 किङ एयर विमान सपिङ सेन्टरमा ठोक्किदा 5 मृत्यु

मेलबर्न 21 फरवरी- अष्ट्रेलियाको प्रमुख सहर मेलबर्नको सपिङ सेन्टरमा एउटा विमान ठोक्किएर दुर्घटना हुँदा कम्तिमा पाँच जनाको मृत्यु भएको छ। मेलबर्नको स्माल एसेन्डन विमानस्थलबाट उडेको सो विमान इन्जिन फेल भएपछि एउटा सपिङ सेन्टरमा ग


नेपाल सरकारले चुनावको मिति घोषणा गर्ने
नेपाल सरकारले चुनावको मिति घोषणा गर्ने

काठमाण्डु 19 फरवरी - सरकारले भोलि स्थानीय तहको चुनाव घोषणा गर्ने भएको छ। चुनावको मिति भने निर्वाचन आयोगसँग परामर्श गरेर तय गरिनेछ। आइतबार विहान बसेको सत्तारुढ कांग्रेस र माओवादीका शीर्ष नेताहरुको बैठकले संविधान संशोधनपछि मात्र चुनाव घोषणा गर्न मधेसी मोर्चाले गरेको आग्रह


दाज्युको शव स्वदेश मगाएनन् किम जोङ
दाज्युको शव स्वदेश मगाएनन् किम जोङ

16 फरवरी-सोमबार मलेसियामा हत्या गरिएका उत्तर कोरियाका शासक किम जोङ उनका सौतनी दाइ किम जोङ नामको पोष्टमार्टम भएको छ। मलेसियाली अधिकारीहरुका अनुसार उनको पोष्टमार्टम सकिएपनि रिर्पोट भने सार्वजनिक गरिएको छैन। मलेसियास्थित उत्तर क


किम जोङ नामको हत्या अभियोगमा दुई महिला पक्राउ
किम जोङ नामको हत्या अभियोगमा दुई महिला पक्राउ

मलेसिया 16 फरवरी- उत्तर कोरियाका सर्वोच्च नेता किम जोङका दाजु किम जोङ नामको हत्या अभियोगमा दुई महिला पक्राउ परेका छन्। उनीहरुलाई मलेसिया विमानस्थलबाट पक्राउ गरिएको हो। हत्या आशंकामा पुलिसले इन्डोनेसियन पासपोर्ट भएका ती महिलाह


लाहोरमा बम विस्फोट, डिआइजी र एसएसपीसहित 13 जनाको मृत्यु
लाहोरमा बम विस्फोट, डिआइजी र एसएसपीसहित 13 जनाको मृत्यु

लाहोर 14 फरवरी - पाकिस्तानको लाहोरमा बम विस्फोट हुँदा कम्तिमा 14 जनाको ज्यान गएको छ। लाहोरको पूर्वी क्षेत्रमा भएको विरोध प्रदर्शनको आत्मघाती बम विस्फोट हुँदा अन्य 40 जना घाइते भएको र घाइते मध्ये सात जनाको अवस्था गम्भीर रहेको


नेपाल-भारत सीमा साँझ ५ बजेदेखि बुधबार साँझ ६ बजेसम्म बन्द
नेपाल-भारत सीमा साँझ ५ बजेदेखि बुधबार साँझ ६ बजेसम्म बन्द

कैलाली 14 फरवरी- भारतको उत्तरप्रदेशमा हुन लागेको विधानसभाको चुनावका क्रममा अवान्छित गतिविधि नियन्त्रणका लागी उत्तरप्रदेशसंग सीमा जोडिएका नेपाली सीमानाकाहरु शील गरिएका छन्। कैलालीको धनगढीस्थित मुख्यनाका गौरीफंटा, टीकापुरको खक्


1 2 3
» Last Page 1 of 3