CDOLIVE.IN

  Sunday , December 16 , 2018 11:19PMगुरमेहर कौरलाई बलात्कारको धम्कीमा विरोध रेली
गुरमेहर कौरलाई बलात्कारको धम्कीमा विरोध रेली

नई दिल्ली 28 फरवरी - गुरमेहर कौरलाई बलात्कार गर्ने धम्की दिएको विरूद्ध वामपन्थी विद्यार्थी संगठनहरूले खालसा कलेजबाट मंगलवार एउटा विराट विक्षोभ रेली


आईएसआईएसमा सामेल भएको केरलाका युवक मृत्यु
आईएसआईएसमा सामेल भएको केरलाका युवक मृत्यु

केरला 27 फरवरी - आईएसआईएसमा समेल भएका भारतीय नागरिक हफीजुद्दीन टी. कोलेथको शुक्रबार आफगानिस्तानमा ड्रोन हमलामा मृत्यु भएको छ। केरलामा रहेका हफीजुद्दीनका परिवारले यो कुराको पुष्टी गरे। 2016 मा भारत छोड़ेर आईएसमा सामेल हुन सीर


कश्मीर घाटीको परिस्थितिको निम्ति विशेष रननीति
कश्मीर घाटीको परिस्थितिको निम्ति विशेष रननीति

जम्मु कश्मीर 27 फरवरी- घाटीमा हाल तनावको साथै ढुंगामुढाको परिस्थितिलाई समाधान गर्नको लागि केन्द्रीय रिजर्व सुरक्षा बलका डीजीले उनको फोर्स पूर्णरूपमा तयार रहेको जानकारी दिए। परिस्थितिसँग जुझ्नको निम्ति नयाँ रणनीति तयार पारेको


29 औं मन को बातको कार्यक्रममा देशका जनतालाई सम्बोधन गरे
29 औं मन को बातको कार्यक्रममा देशका जनतालाई सम्बोधन गरे

नई दिल्ली 26 फरवरी- प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले फरवरी महिनाको अन्तिम आज रेडीयोमा मन की बातको 29 औं कार्यक्रममा देशका जनतालाई सम्बोधन गरेका छन्। यसभन्दा अघि 29 जनवरीमा प्रधानमन्त्री मोदीले मन की बातको माध्यमबाट देशका जनतासित बातचित गरेका थिए। युवाहरूलाई सम्बोधन गर्दै क


चर्चित भारतीय हिरोइन बलात्कृत, तीन पक्राउ
चर्चित भारतीय हिरोइन बलात्कृत, तीन पक्राउ

केरेला 21 फरवरी- भारतको दक्षिणी राज्य करेलामा भारतीय पुलिसले प्रख्यात अभिनेत्री अपहरणपछि बलात्कारको अभियोगमा तीन जना व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ। सुनिलकुमार नाम गरेको ती व्यक्तिले बलात्कारको योजना बनाएको पुलिस अनुसन्धानबाट खुलेको छ। अपराधमा संलग्न भएको पाएपछि दुई महिनाअघि


चर्चित हिन्दी उपन्यासका लेखक वेदप्रकाश शर्माको निधन
चर्चित हिन्दी उपन्यासका लेखक वेदप्रकाश शर्माको निधन

नयाँ दिल्ली 20 फरवरी-चर्चित हिन्दी उपन्यासकार वेदप्रकाश शर्माको 62 वर्षको उमेरमा मृत्यु भएको छ। हिन्दी साहित्यमा उनले लेखेका उपन्यास सबैभन्दा बढी बिक्री हुने सूचिमा पर्छन्। सन् 1993 प्रकाशित बर्दिवाला उनको लोकप्रिय भएको थियो।


तमिलनाडु विधानसभामा हंगामा
तमिलनाडु विधानसभामा हंगामा

तमिलनाडु 19 फरवरी - तमिलनाडु विधानसभामा हिंसक झडप र तोडफोडका बीच मुख्यमन्त्री पलनीसामीले विश्वासको मत जितेका छन्। झडप र तोडफोडका कारण विधानसभाको कारबाही दुई पटक स्थगित गर्नु परेको थियो। विपक्षी कांग्रेस, डीएमके र पलनीसामी समू


एक्जिट पोल के अनुसार उत्तराखण्ड भाजपा की जीत संभावना
एक्जिट पोल के अनुसार उत्तराखण्ड भाजपा की जीत संभावना

सिलगढ़ी 17 फरवरी - विभिन्न टी वी चैनलों के एक्जिट पोल के अनुसार उत्तराखण्ड में भाजपा की जीत की संभावना अधिक है। इस वार उत्तराखण्ड मे वि जे पी पलड़ा भारी रहा है। इस वार कांग्रेस से भाजपा में सामिल श्री सतपालजी महाराज ने उत्तरा


तमिलनाडुमा नयाँ सीएम पदको पलनीसामीले लिए शपथ
तमिलनाडुमा नयाँ सीएम पदको पलनीसामीले लिए शपथ

चेन्नई 16 फरवरी- धेरै दिन देखि राजनीतिक उठपट पछि तमिलनाडुका राज्यपाल विद्यासारग रावले शशिकलाको नजिकको ई. पलनीसामीले राज्यको मुख्यमन्त्री पदको शपथ लिए। पलनीसामीको साथ 30 अन्य मन्त्रीले पनि शपथ लिए। यस अघि बिहान 11:30 बजे वरिष्


जयललिताकी उत्तराधिकारी ठानिएकी शशीकलालाई 4 वर्ष जेल सजाय
जयललिताकी उत्तराधिकारी ठानिएकी शशीकलालाई 4 वर्ष जेल सजाय

बेंगलुरू 14 फरवरी- भारतको सर्वोच्च अदालतले कर्नाटकको सत्तारुढ दल एआइएडीएमकेकी महासचिव शशीकला नटराजनलाई अकुत सम्पत्ति मुद्धामा 4 वर्ष जेल सजाय तोकेको छ। एआइएडीएमके दल भित्र काम चलाउ मुख्यमन्त्री ओ पनिर्सेल्भम र शशीकलाबीच तीव्र


1 2 3
» Last Page 1 of 3