CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:39PMसुन तस्करी सिलगढ़ीमा पक्राउ
सुन तस्करी सिलगढ़ीमा पक्राउ

सिलगढ़ी 26 फरवरी- सिलगढी शहरमा फेरि एकपल्ट सुन तस्करीको अड्डा बनेको छ। शनिवार राति 3 केजी विदेशी सुन सिलगढी शहरबाट उद्धार गरिएको जान्न आएको छ। शनिवार राति सिलगढी संलग्न सेभक बजारमा एउटा गाडीलाई गुप्तचर विभागले पक्राउ गरेको हो। उक्त गाडी भित्रबाट 15 लाख रुपियाँ बराबरको व


नेपालमा मानव धर्म प्रचारको स्वर्ण जयन्ती मनाइन्दै .. सीधा प्रसारण हुने
नेपालमा मानव धर्म प्रचारको स्वर्ण जयन्ती मनाइन्दै .. सीधा प्रसारण हुने

सिलगढ़ी 19 फरवरी - सतपालजी महाराजको छत्रछायाँ र निर्देशनमा नेपालमा मानव धर्मको प्रचारको पचास बर्ष पुरा भएको अवसरमा नेपाल मानव धर्म सेवा समितिले यही फरवरी 24 र 25 तदानुसार फाल्गुन 13 र 14 गते नेपाल हेटौंड़ाको टी सी एन ग्राउन्ड


कालापानीतिर - माधव बुढ़ाथोकी
कालापानीतिर - माधव बुढ़ाथोकी

सिलगढ़ी 19 फरवरी - माधव बुढ़ाथोकी नेपाली साहित्यमा नयाँ नाम होइन। 1970 को दशकदेखि नै नेपाली साहित्यमा कथा कविता, लेख फिचर, समीक्षा आदि विधाहरूमा कलम चलाउने उनका अहिलेसम्म नौ वटा कृतिहरू पाठकहरू समक्ष आइपुगेका छन् । तिनमा प्रस्फुटन, अझै धुवाँ आइरहेथ्यो, कवितामाधवी, बोधिस


१५२ वर्षपछि दार्जिलिङबाट छुट्टियो कालिम्पोङ
१५२ वर्षपछि दार्जिलिङबाट छुट्टियो कालिम्पोङ

कालिम्पोङ 16 फरवरी-  दार्जिलिङको महत्वपूर्ण सहर कालिम्पोङ अब छुट्टै जिल्ला भएको छ। भारतको पश्चिम बंगालकी मुख्यमन्त्री ममता बेनर्जीले मंगलबार कालिम्पोङको मेला मैदानमा आयोजित एक समारोहमा कालिम्पोङ अलग जिल्ला भएको घोषणा गरि


नशालु तस्करीहरू माथि रोक लगाउने अभियान शुरू
नशालु तस्करीहरू माथि रोक लगाउने अभियान शुरू

जोरथाङ्ग 16 फरवरी- जोरथाङ्ग पुलिसले भनेका छन् कि आगमी दिनहरूमा लगातार अभियान हामी चलाउने छौं। केहि दिन देखि नशालु दवाईको तस्करीहरू धेरै बढ़्दै गईरहेको छ। तस्करीलाई लगाम लगाउनको निम्ति प्रशासन पुरा सतर्क रहेको जानकारी दिएका छन्। यस धन्धामा शामिल हुने नशालु तस्करी माथि कड


मुख्य मन्त्रीलाई फूलबारी गोर्खा वेलफेयर एशोसिएशनले स्वगत गर्दै बिन्ती पत्र चढ़ायो
मुख्य मन्त्रीलाई फूलबारी गोर्खा वेलफेयर एशोसिएशनले स्वगत गर्दै बिन्ती पत्र चढ़ायो

सिलगढ़ी 13 फरवरी- डाबाग्राम फूलबारी गोर्खा वेलफेयर एशोशिएशनको तर्फबाट यात्रा अवधि राज्यकी मुख्य मन्त्री सुश्री ममता ब्यनर्जीलाई यहाँको डाबग्राम फूलबारीको पहिलो सिमाना मनपरी बस्ती अपर गाँन्धीनगरमा रोकेर डाबग्राम फूलबारी गोर्खा


सिलगढ़ी कञ्चनजंगा स्टेडियममा ईस्ट बंगाल र मोहन बगानमाझ भिड़न्त हुने
सिलगढ़ी कञ्चनजंगा स्टेडियममा ईस्ट बंगाल र मोहन बगानमाझ भिड़न्त हुने

सिलगढी 11फरवरी- सिलगढ़ी शहरस्थित कञ्चनजंगा स्टेडियममा आइतवार हुने डरबी फुटबल प्रतियोगितामा पश्चिम बंगालको दुई वटा प्रतिष्ठीत फुटबल क्लबहरु ईस्ट बंगाल र मोहन बगानमाझ कठोर प्रतिस्पर्धा हुने दर्शकहरुले सम्भावना व्यक्त गरेका छन्।


सिमलबारी चियाबारीको निरिक्षण गर्दै - राजेन मुखिया
सिमलबारी चियाबारीको निरिक्षण गर्दै - राजेन मुखिया

सिलगढ़ी11 फरवरी- मालीभिटा जमीन विवादका कारण बन्द भएका सिमलवारी चियाबगानको निरिक्षण गर्दै शुक्रवार हिल टीएमसी प्रमुख राजेन मुखिया उपस्थित थिए। जमीन फिर्ता गर्नुपर्ने माग लिएर मालीभिटामा बसोबासो गर्दै आइरहेका चियाश्रमिकहरू रिले


डी के श्रेष्ठ स्मृति साहित्य पुरस्कार प्रतिष्ठित लेखक हिमांशु सम्मानित
डी के श्रेष्ठ स्मृति साहित्य पुरस्कार प्रतिष्ठित लेखक हिमांशु सम्मानित

मिरिक 10 फरवरी - आज नागरी फार्म सार्वजनिक भवनमा नागरीको स्रष्टा परिवारको आयोजनामा खरसाङका प्रतिष्ठित लेखक नाटककार राजू प्रधान हिमांशुलाई एउटा भव्य साहित्यिक कार्यक्रमका बिच उनको नाटक कृति शान्ति दर्शनको निम्ति पहिलो डी के श्र


वृद्ध सम्मान दिवस गेरेथाङमा पालन
वृद्ध सम्मान दिवस गेरेथाङमा पालन

गेजिङ 9 फरवरी- गेजिङस्थित गेरेथाङ ग्रामपञ्चायत इकाईले प्रत्येक वर्ष पालन गरिने वृद्ध सम्मान दिवस विभिन्न सास्कृतिक कार्यक्रमको साथ बुधवार पालन गर्‍यो। समारोहमा प्रमुख अतिथि ग्रामीण प्रवन्धन विकास विभागका मन्त्री एस.बी. सुवेदी


1 2 3
» Last Page 1 of 3