CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:45PMजीतू राई र हीना सिद्धू स्वार्ण पदक जिते
जीतू राई र हीना सिद्धू स्वार्ण पदक जिते

नई दिल्ली 27 फरवरी- भारतका सुटर जीतू राई र हीना सिद्धूले सोमबार आईएसएसएफ विश्वकप निशानाबाजीमा 10 मीटर मिश्रित टोली एयर पिस्टल प्रतिस्पर्धामा जीत दर्ता गरे। मिश्रित प्ततिस्पर्धा आईओसी 2020 टोक्यो ओलम्पीकमा लिंग समानता हासिल गर्ने उद्देश्यले ट्रायलको लागि प्रयोग गरिएको थि


अफ्रिदीले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास
अफ्रिदीले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास

कराची 20 फरवरी- पाकिस्तानका पूर्व कप्तान साहिद अफ्रिदीले अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेटबाट सन्यास लिएका छन्। 36 वर्षीय अलराउन्डरले टेस्ट र एकदिवसीयबाट दुई वर्ष अघि नै बिदा लिएका थिए। तर, उनी टी–20 क्रिकेटमा भने सक्रिय थिए। 2016 को अ


पुमासँग कोहलीले गरे ११० करोडको कीर्तिमानी सम्झौता
पुमासँग कोहलीले गरे ११० करोडको कीर्तिमानी सम्झौता

नयाँ दिल्ली 20 फरवरी - भारतीय क्रिकेट कप्तान विराट कोहलीले कुनै एकल ब्राण्डसँग 100 करोडभन्दा बढीको प्रायोजन सम्झौता गरेका छन्। यो सम्झौतासँगै कोहली यती ठूलो रकमको सम्झौता गर्ने पहिलो भारतीय खेलाडीसमेत भएका छन्। स्पोर्ट्स लाइफस्टाइल ब्रान्ड पुमाले कोहलीसँग 8 वर्षका लागि


धोनी आइपिएल टोली पूणेको कप्तानबाट हटायो हटायो
धोनी आइपिएल टोली पूणेको कप्तानबाट हटायो हटायो

नयाँ दिल्ली 19 फरवरी - महेन्द्रसिंह धोनीलाई इन्डियन प्रिमियर लिग(आइपिएल) को पूणे टिमको कप्प्तानीबाट हटायो । उनको स्थानमा अस्ट्रेलियाका स्टिभ स्मिथलाई कप्तान नियुक्त गरिएको छ। यसै सिजन भारतको एकदिवसीय र टि–20 कप्तानबाट राजीनाम


२५ वर्षपछि म्यारोडोना म्याड्रिडको रंगशालामा
२५ वर्षपछि म्यारोडोना म्याड्रिडको रंगशालामा

सिलगढ़ी 16 फरवरी- विश्व फुटबलका महान खेलाडी अर्जेन्टिनाका डिएगो म्याराडोना 25 वर्षपछि आफ्नो प्रतिद्वन्द्वी क्लब रियल म्याड्रिडको सान्टियागो बेर्नाबेउ रंगशालामा उपस्थित हुँदैछन्। 56 वर्षीय पूर्व स्टार नेपोलीको खेल हेर्न 10 हजा


बार्यन म्युनिखसँग आर्सनलको हार
बार्यन म्युनिखसँग आर्सनलको हार

सिलगढ़ी 16 फरवरी - च्याम्पियन्स लिग फुटबलमा आर्सनलले बार्यन म्युनिखसँग लज्जास्पद हार। नकआउट चरणको पहिलो लेगमा आर्सनल बार्यनसँग 5-1 ले पराजित भएको हो। यससँगै आर्सनलको च्याम्पियन्स लिगको यात्रा फेरि एक पटक अन्तिम 16 मै टुंगिने देखिएको छ। घरेलु मैदानमा भएको खेलमा बार्यन म्


म्यानचेस्टर सिटी इङ्लिस प्रिमियर लिगको दोस्रो स्थानमा
म्यानचेस्टर सिटी इङ्लिस प्रिमियर लिगको दोस्रो स्थानमा

लन्डन 14 फरवरी- बर्नेमाउथलाई 2–0 ले पराजित गर्दै म्यानचेस्टर सिटी इङ्लिस प्रिमियर लिगको दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ। रहिम स्टार्लिङले 29 मिनेटमा र मिङ्सले 69 मिनेटमा गरेको आत्मघाती गोलका कारण सिटी सहजै विजयी भयो। ब्राजिली गार्ब


भारतको लगातार 6 टेस्ट शृंखलामा जित, कोहली उत्कृष्ट खेलाडी
भारतको लगातार 6 टेस्ट शृंखलामा जित, कोहली उत्कृष्ट खेलाडी

हैदाराबाद 13 फरवरी- विराट कोहलीको कप्तानीमा भारतले लगातार 6 टेस्ट शृंखला जितेको छ। बंगलादेशविरूद्ध हैदराबादमा सोमबार सकिएको एक मात्र टेस्ट शृंखला 2 सय 8 रनले जितेपछि भारतले कोहलीको कप्तानीमा 6 टेस्ट शृंखला जितेको हो। भारतले 2


टेस्ट क्रिकेटमा भारतको अर्को विश्व कीर्तिमान
टेस्ट क्रिकेटमा भारतको अर्को विश्व कीर्तिमान

हैदराबाद 11 फरवरी- भारतले लगातार तीन टेस्टको पहिलो इनिङमा विपक्षी टोलीविरूद्ध 6 सयभन्दा बढी रन बनाउने विश्व कीर्तिमान बनाएको छ। बंगलादेशविरूद्ध हैदराबादमा जारी एक मात्र टेस्टको पहिलो इनिङमा 6 सय 87 रन बनाएपछि भारतले टेस्ट क्र


दक्षिण अफ्रिकाले भारतलाई उछिन्यो
दक्षिण अफ्रिकाले भारतलाई उछिन्यो

सेन्चुरियन 11 फरवरी- दक्षिण अफ्रिकाले विपक्षी टोलीविरूद्ध एकदिवसीय क्रिकेटमा 3 सय 50 भन्दा माथि रन बनाउने भारतको कीर्तिमानलाई पछाडि पारेको छ। शुक्रबार श्रीलंकाविरूद्ध 3 सय 48 रन बनाउने क्रममा अफ्रिकाले भारतको कीर्तिमानलाई पछा


1 2
» Last Page 1 of 2