CDOLIVE.IN

  Saturday , June 23 , 2018 9:54AMकपिलको शोमा सुनिल किन फर्किए?
कपिलको शोमा सुनिल किन फर्किए?

नयाँ दिल्ली 30 मार्च- भारतीय कमेडियन सुनिल ग्रोवर द कपिल शर्मा शोमा पुनः देखिने भएका छन् अर्थात उनी उक्त शोमा फर्किएका छन्। गत हप्ता कपिलले उनीहरूको टिम बिना नै कार्यक्रम सञ्चालन गरेका थिए। कपिलले त्यसका लागि हाँस्य कलाकारहरू सुनिल पर्ल, राजु श्रीवास्त लगायतलाई लिएका थिए। कार्यक्रम हेर्नमा जति मज्ज


अक्षय नयाँ फिल्ममा १२ वटा भूमिकामा देखिने
अक्षय नयाँ फिल्ममा १२ वटा भूमिकामा देखिने

मुम्बई 28 मार्च- अभिनेता रजनीकान्त आफ्नो नयाँ फिल्म 2.0 मा पाँचवटा भूमिकामा देखिनेछन्। त्यहीँ अक्षय कुमार भने बाह्रवटा भूमिकामा देखिने भएका छन्। फिल्ममा रजनीकान्त वैज्ञानिक, रोबट र खलनायकको भूमिकामा हुनेछन् भने अक्षयका 12 भूमिकामध्ये एक खलनायकको हुनेछ। बाँकी भूमिकाबारे खुलासा गरिएको छैन। साइन्स फिक्


सिद्धुलाई टिभी शोमा काम गर्न अनुमति दियो
सिद्धुलाई टिभी शोमा काम गर्न अनुमति दियो

पन्जाब 24 मार्च - नवजोत सिंह सिद्धुले आखिरमा आएर टिभी शोमा काम गर्न पाउने भयो। बिहीबार बेलुका सिद्धुले आफूले टिभी शोमा काम गर्न पाउनु पर्ने माग गरेका थिए भने यसमा पन्जाबका मुख्यमन्त्री अमरिन्दर सिंहले पनि समर्थन जनाएका थिए। शुक्रबार पार्टीले उनले काम गर्न पाउने र यसमा कुनै मतभेद नभएको जानकारी दिएको


सिद्धुले 'द कपिल शर्मा शो'मा काम गर्न नपाउने
सिद्धुले 'द कपिल शर्मा शो'मा काम गर्न नपाउने

पन्जाब 23 मार्च- नवजोत सिंह सिद्धु अब 'द कपिल शर्मा शो'मा देखिने छैन। पन्जाबका एड्भोकेट जनरलले मन्त्री भएका सिद्धुले टिभी शो गर्न नसक्ने बताएका छन्। मन्त्री भएकोबेला टिभी शो गर्नु अवैधानिक भन्दै उनलाई शोमा काम नगर्न भनिएको छ। यस विषयमा मुख्यमन्त्री अमरिन्दर सिंहले कानुनी राय मागेका थिए जसको जवाफ हुँ


भारतीय मोडल रेवती नेपाली फिल्म खेल्दै
भारतीय मोडल रेवती नेपाली फिल्म खेल्दै

काठमाण्डु 21 मार्च – भारतीय मोडल रेवती छेत्रीले नेपाली फिल्ममा अभिनय गर्ने भएकी छिन्। लेखक सुविन भट्टराईको ‘समर लभ’नामक पुस्तकको कथामा बन्न लागेको फिल्ममा उनी देखिने भएकी हुन्। निर्देशक मुस्कान ढकालले निर्देशन गर्न लागेको ‘समर लभ’ फिल्ममा उनीले अभिनय गर्ने पक्का भएको हो। आइतबार राजधानीमा आयोजित कार्


डा.गुलाटी र कपिल बिच झगडा
डा.गुलाटी र कपिल बिच झगडा

21 मार्च- भारतीय चर्चित कमेडियन कपिल शर्मा बेला बेलामा चर्चामा आइ रहन्छन्। कहिले ट्वीटका कारण चर्चामा आउँछन् त कहिले विवादित भनाईका कारण। यतिबेला उनी रक्सीका कारण फेरी चर्चामा आएका छन्। उनले रक्सी खाएर अर्का चर्चित कमेडियन सुनिल ग्रोवरलाई कुटेको खवर यतिबेला भारतीय मिडियाहरूमा छाइरहेको छ। केही समयअघि


पद्यमावती’को सुटिङ सेटमा पेट्रोल बम हानियो
पद्यमावती’को सुटिङ सेटमा पेट्रोल बम हानियो

महाराष्ट्र 15 मार्च- निर्देशक संजय लिला भन्सालीका लागि चलचित्र ‘पद्यमावती’को सुटिङ सक्नु धेरै चुनौतीपनि झेल्नु परेको छ। यो चलचित्रको छायांकनका क्रममा थुप्रै अवरोधको सामना गर्नु परिरहेको छ। केहि हप्ता अगाडि राजस्थानमा करणी सेनाले चलचित्रको बिषयवस्तुमाथि आपत्ती जनाउँदै छायांकन सेटमै पुगेर निर्देशक भन्


टाइगरलाई भन्यो नाच्दा उर्मिलाको जस्तो पोज नदेऊ
टाइगरलाई भन्यो नाच्दा उर्मिलाको जस्तो पोज नदेऊ

मुम्बई 6 मार्च- एक समय अन्डरवल्ड दुनियाँलाई फिल्मी पर्दामा सटिक प्रस्तुत गरेर आफ्नो बेग्लै छाप बनाएका बलिउड निर्देशक पछिल्लो पटक धेरै समय बलिउडबाट टाढा रहे। उनी दक्षिण भारतीय फिल्ममा व्यस्त रहे। हाले उनी आफ्नो हिट फिल्म श्रृखंला 'सरकार'को तेस्रो श्रृखंला लिएर आएका छन्। वर्मा फिल्मसँगै बलिउडकर्मी माथ


1
» Last Page 1 of 1