CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:56PMमहाकौशल ट्रेन दुर्घट्ना पर्ने घायलको उपचार पाउने सीएम योगी
महाकौशल ट्रेन दुर्घट्ना पर्ने घायलको उपचार पाउने सीएम योगी

यूपी 30 मार्च- उत्तर प्रदेशको महोबामा रेल दुर्घट्ना भएको खबर प्राप्त भएको छ। जबलपुरदेखि दिल्लीको निजामुद्दीन गइरहेको महाकौशल एक्सप्रेसको आठवटा डब्बा लीगबाट झरेपछि उक्त दुर्घटना भएको बताइएको छ। महोबादेखि लगभग 25 किलोमिटर अघि उ


नकल विरूद्ध योगी सरकारको कार्वाही शुरू
नकल विरूद्ध योगी सरकारको कार्वाही शुरू

उत्तर प्रदेश 30 मार्च- उत्तर प्रदेशमा नकल विरूद्ध योगी सरकारले कार्वाही शुरू। योगी सरकारले 54 वटा सेन्टरमा परीक्षा रद्द गर्ने आदेश जारी गरेको छ भने अन्य 57 वटा परीक्षा केन्द्रहरूमा प्रतिबन्ध लगाइदिएको छ। यस अतिरिक्त 7 वटा जिल्लाका शिक्षा विभागका अधिकारीहरूलाई नोटिस पनि पठाइसकेको छ। 1 हजार 4 सय 19 जन


यूनाइटेड लिबरेशन फ्रण्टले दलाई लामालाई चेताउनी
यूनाइटेड लिबरेशन फ्रण्टले दलाई लामालाई चेताउनी

असम 29 मार्च- बौद्ध धर्मगुरु दलाई लामालाई उनको नर्थ-ईस्ट यात्राअघि प्रतिबन्धित उग्रवादी संगठन यूनाइटेड लिबरेशन फ्रण्ट अफ् असमले चीनबारे केही नबोल्ने चेताउनी दिएको छ। उल्फाका नेता परेश बरुआ चीनमा लुकेको अनि तिनले असमको ‘सम्प्र


भारतले दियो 7 वटा घोडा नेपाली सेनालाई
भारतले दियो 7 वटा घोडा नेपाली सेनालाई

नई दिल्ली 29 मार्च- भारतीय समकक्षी विपिन राउतबीच प्रधानसेनापति राजेन्द्र छेत्री संग भेटवार्ता भएको छ। बुधबार जङ्गी अड्डामा भएको शिष्टाचार भेटमा द्वीपक्षीय आपसी हित र पारस्परिक सम्बन्धको विषयमा छलफल भएको छ। भेटपछि जङ्गी अड्डामा आयोजित कार्यक्रममा भारतीय सेनाध्यक्षले प्रधानसेनापति छेत्रीलाई विभिन्न प्


पतिकै संलग्नतामा श्रीमतीको सामुहिक बलात्कार
पतिकै संलग्नतामा श्रीमतीको सामुहिक बलात्कार

नयाँ दिल्ली 28 मार्च- उत्तर प्रदेशका एक व्यक्तिले साथीसँग मिलेर आफ्नी श्रीमतीको सामुहिक बलात्कार गरेका छन्। उनकी छोरीलाई छुरी देखाएर त्रास पैदा गरी आफ्नै श्रीमतीको सामुहिक बलात्कार गरिएको हो। पीडितले उनीविरुद्व रिपोर्ट दिएपछि पुलिसले अपराधीलाई पक्रन सफल भएको छ। पीडित महिला आफ्नै घरमा सुतिरहेको समयमा


भाजपा विधायक विक्रम सेनीको विवादित बयान
भाजपा विधायक विक्रम सेनीको विवादित बयान

मुजफ्फरनगर 26 मार्च- उत्तर प्रदेश विधानसभा चुनाउमा भाजपाले पूर्ण बहुमतको साथ विजय पछि भाजपाका एकजना विधायक विक्रम सेनीले गौ-हत्या गर्ने व्यक्तिहरूको हात खुट्टा भाँचिदिने विवादित बयान दिएका छन्। उक्त बयान यूपीका राज्यमन्त्री सुरेश राणाको स्वागत कार्यक्रममा दिएका हुन्। शनिबार शामलीको थाना भवनबाट विधाय


नयाँ भारतीय राजदूत मन्जिभ सिंह काठमाण्डु पुगे
नयाँ भारतीय राजदूत मन्जिभ सिंह काठमाण्डु पुगे

ऩई दिल्ली 25 मार्च- नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदुत मन्जिभ सिंह काठमाडौं पुगेका छन्। शनिबार बिहान त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा ओर्लिए राजदूत सिंहले सोमबारबाट कार्यभार सम्हाल्ने दुतावासले जानकारी दिएको छ। सोमबार नै


शिवसेना सांसद रविंद्र गायकवाड़ एयर इन्डियाले प्रतिबन्ध
शिवसेना सांसद रविंद्र गायकवाड़ एयर इन्डियाले प्रतिबन्ध

दिल्ला 24 मार्च - एयर इन्डिया तथा भारतीय स्वतन्त्र उडान समितिले शिव सेनाका सम्पूर्ण सांसदहरूलाई आफ्नो एयरलाइन्स मार्फत नउडाउने भएको छ। एयर डन्डिया र भारतीय स्वतन्त्र उडान समितिले तत्कालका लागि त्यसले असर पार्ने कारण देखाई शिव


पीएमद्वारा अजमेर शरीफको लागि चादर दिए
पीएमद्वारा अजमेर शरीफको लागि चादर दिए

नई दिल्ला 24 मार्च - प्रधानमंत्री नरेंद्र मोदीको तर्फबाट अजमेरमा ख्वाजा मोइनुद्दीन चिश्तीको प्रसिद्ध दरगाहमा चादर चढ़ाएका छन्। उनले शुक्रवारको सूफी सन्त ख्वाजा मुइनुद्दीन चिश्तीको भारतको महान आध्यात्मिक परंपराको प्रतीक भनेका छन्। मोदीले उजमेर शरीफमा 30 मार्च दखि शुरू भई रहेको समयमा चढ़ाउनको लागि चाद


प्यान कार्डमा आधार कार्डको लिंक अनिवार्य
प्यान कार्डमा आधार कार्डको लिंक अनिवार्य

नई दिल्ली 24 मार्च -तपाईकोमा प्यान कार्ड छ भने आधार नम्बरसंग लिंक गराएको छैन भने त्यसलाई तत्कालै लिंक गराउनुहोस्। आगामी दिसम्बर महिनासम्म तपाईको प्यान कार्ड आधार नम्बरसँग लिंक गराई सक्नु पर्नेछ अन्यथा आधार कार्ड लिंक नगरेको प्यान कार्ड 31 दिसम्बरपछि अवैध घोषित गरिने बताइएको छ। सूत्रअनुसार यसको माध्य


1 2 3 4 5
» Last Page 1 of 5