CDOLIVE.IN

  Tuesday , November 20 , 2018 1:49PMकपिल शर्मालाई 'चोरी' को आरोप
कपिल शर्मालाई 'चोरी' को आरोप

नई दिल्ली 25 अप्रैल - सहकर्मी सुनील ग्रोवर उर्फ डाक्टर महसुर गुलाटीसँगको झगडाका कारण विवादित बनेका कमेडियन कपिल शर्मा फेरि अर्को झमेलामा तानिएका छन्। उनीमाथि अर्का कमेडियन अभिजित गांगुलीले आफ्नो जोक्स चोरी गरेको भन्दै ‘प्लेगरिजम’ (बौद्धिक चोरी) को आरोप लगाएका छन्। सोनी टेलिभिजनबाट प्रसारण हुँदै आएको


सञ्जय दत्तको बायोपिक्समा सलमान खान पनि देखिने
सञ्जय दत्तको बायोपिक्समा सलमान खान पनि देखिने

मुम्बई 24 अप्रेल- बलिउडमा बायोपिक्सको लहर चलिरहेको छ। यसको पछिल्लो कडीका रुपमा आउँदैछ अभिनेता सञ्जय दत्तको जीवनमा आधारित बायोपिक्स। पछिल्लो खबरअनुसार सुपरस्टार सलमान खानसमेत यो फिल्ममा देखिनसक्ने सम्भावना बढेको छ । सञ्जय दत्त


शाहरुख खानको सपना पुरा गर्न पर्याप्त पैसा नभएको सपना अधुरो रहने
शाहरुख खानको सपना पुरा गर्न पर्याप्त पैसा नभएको सपना अधुरो रहने

नई दिल्ली 24 अप्रेल बलिउडका किङ खान शाहरुख महाभारतमा आधारित फिल्म बनाउन चाहन्छन्। तर, यसका लागि आफूसँग पर्याप्त पैसा नभएको उनले बताएका छन्। शाहरुखको सपना नै छ, महाभारतमा आधारित कथालाई ठूलो पर्दामा उतार्ने। शाहरुखले भारतीय सञ्


द कपिल शर्मा सो’ले एक सय हप्ता पुरा गुलाटीलाई दिए धन्यवाद
द कपिल शर्मा सो’ले एक सय हप्ता पुरा गुलाटीलाई दिए धन्यवाद

मुम्बई 23 अप्रैल- भारतीय कमेडियन कपिल शर्माको कार्यक्रम ‘द कपिल शर्मा सो’ले सय हप्ता पुरा गरेको छ। पछिल्लो समय कपिलसँगको विवादपछि केही कलाकारले सो छोडेर हिँडेका छन्। तीमध्येका एक हुन् डाक्टर मसहुर गुलाटीको नामले लोकप्रिय सुनि


सलमान खानलाई जुत्ताको माला
सलमान खानलाई जुत्ताको माला

मुम्बई 21 अप्रैल- सलमान खानको नयाँ फिल्म ‘ट्युबलाइट’को नयाँ पोस्टर सार्वजनिक गरिएको छ। कविर खान निर्देशित ट्युबलाइट इदको अवसर पारेर 23 जुनमा प्रदर्शन हुनेछ। ट्युबलाइटको पोस्टरमा जुत्ताको माला लगाएका सलमानले सलाम ठोकेका छन्। भारतीय इतिहासको एउटा युद्वको विषयमा निर्माण गरिएको बताइने फिल्ममा सलमानका स


अक्षय र सोनमलाई ‘राष्ट्रिय फिल्म अवार्ड’को घोषणा
अक्षय र सोनमलाई ‘राष्ट्रिय फिल्म अवार्ड’को घोषणा

मुम्बई 7 अप्रैल- बलिउड चलचित्रका लागि सधै नै प्रतिक्षामा रहेको ‘राष्ट्रिय फिल्म अवार्ड’को घोषणा भएको छ। ‘64 औ राष्ट्रिय फिल्म अवार्ड’मा नायक अक्षय कुमारले चलचित्र ‘रुस्तम’बाट उत्कृष्ट नायकको अवार्ड जितेका छन्। यस्तै, नायिका स


रेस्लिङबाट अन्डरटेकरले लिए सन्यास
रेस्लिङबाट अन्डरटेकरले लिए सन्यास

मयामी 3 अप्रेल- डब्लुडब्लुइका समर्थकका लागि सबैभन्दा ठूलो निरासाको दिन त्यतिबेला भयो, जब ख्याती प्राप्त रेस्लर अन्डरटेकरले पराजय भोगेपछि रिङबाट बिदा लिए। करिब दुई दशक रेस्लिङमा आफ्नो धाक जमाएका डेडम्यानको उपनामले चर्चित अन्डरटेकरले युवा तथा किशोरहरुमा लोकप्रिय खेलबाट सन्यास लिएका छन्। उनले रेसलमेनिय


1
» Last Page 1 of 1