CDOLIVE.IN

  Friday , December 14 , 2018 12:28AMभारतलाई धक्का बीबीआईएनबाट पछि भए भुटान
भारतलाई धक्का बीबीआईएनबाट पछि भए भुटान

नयाँ दिल्ली 28 अप्रैल- पाकिस्तानको नीतिको निम्ति सार्कका चार देशबीच सवारीसाधनको खुला आवागमन शुरू गर्ने भारतीय योजनामा भुटानले धक्का दिएको छ। बीबीआईएन -भुटान, बंगलादेश, इन्डिया-नेपाल) सवारी साधन सम्झौताबाट तत्कालका लागि भुटान


फ्रान्सको राष्ट्रपतीय चुनावमा विश्वब्यापीको नजर
फ्रान्सको राष्ट्रपतीय चुनावमा विश्वब्यापीको नजर

फ्रान्स 24 अप्रेल- चुनावी राजनीतिले पश्चिमी जगतमा ल्याएका उथलपुथलका कारण आज फ्रान्समा भइरहेको राष्ट्रपतीय चुनावलाई विश्वभरका मानिसले नजिकबाट नियाल्दै छन्। जनमत संग्रहपछि बेलायतले युरोपियन यूनियनबाट छुट्टिने प्रक्रिया शुरू गरे


उत्तर कोरियामा अमेरिकी नागरिक पक्राउ
उत्तर कोरियामा अमेरिकी नागरिक पक्राउ

कोरियाले 23 अप्रैल- एकजना अमेरिकी नागरिकलाई हिरासतमा लिएको छ। एक महिनादेखि उत्तर कोरियामा रहेका ती अमेरिकी नागरिकलाई आइतबार बाहिर जाने समयमा विमानस्थलबाट पक्राउ गरिएको हो। हिरासतमा राखिएका अमेरिकीको नाम किम भएको बताइएको छ। किमलाई किन पक्राउ गरिएको हो भन्ने कारण उत्तर कोरियाले खुलाएको छैन। दक्षिण को


महिला रेस्लर चायनाको डकुमेन्ट्री सार्वजनिक गरिने
महिला रेस्लर चायनाको डकुमेन्ट्री सार्वजनिक गरिने

क्यालिफोर्निया 21 अप्रैल- महिला रेस्लर चायनाको डकुमेन्ट्री सार्वजनिक हुने भएको छ। महिला रेस्लरको रुपमा निकै ख्याती कमाएकी चायना गत वर्ष क्यालिफोर्निया स्थित रेडोन्डा बिचमा रहेको आफ्नै अपार्टमेन्टमा मृत फेला परेकी थिइन्। उनको


ट्रम्पद्वारा 'अमेरिकन नै किनौं, अमेरिकन नै राखौं' जारी आदेश
ट्रम्पद्वारा 'अमेरिकन नै किनौं, अमेरिकन नै राखौं' जारी आदेश

वासिङटन 19 अप्रैल- राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले 'अमेरिकन नै किनौं, अमेरिकन नै राखौं' भन्ने कार्यकारी आदेशमा मङ्गलबार हस्ताक्षर गरेको छ। विस्कन्सिनस्थित एउटा उद्योगको भ्रमणको क्रममा ट्रम्पले हस्ताक्षर गरेका अधिकारीले जनाएका छ।


अमेरिकामाथि परमाणु आक्रमण गर्ने उत्तर कोरियाको चेतावनी
अमेरिकामाथि परमाणु आक्रमण गर्ने उत्तर कोरियाको चेतावनी

उत्तर कोरिया 18 अप्रैल-अमेरिकाले सैनिक कारबाही गरे त्यसको प्रतिकार गर्न उत्तर कोरिया पछाडी नहट्ने सरकारी अधिकारीहरुले बताएका छन्। उत्तर कोरियाका उपविदेश मन्त्री ह्याङ सोङ योले अमेरिकाले उत्तर कोरियाविरुद्ध सैनिक आक्रमण गरे तत


रोबर्ट प्रविधि वित्तिय सल्लाकारको रुपमा बन्यो
रोबर्ट प्रविधि वित्तिय सल्लाकारको रुपमा बन्यो

लन्डन 18 अप्रैल - बेलायतमा रोबर्ट प्रविधि वित्तिय सल्लाकारको रुपमा प्रभावकारी प्रविधि बनेको छ। ग्राहकहरुको आर्थिक जिज्ञासा समाधान गर्ने तथा आर्थिक सल्लाह दिने उक्त प्रविधिलाई रोबर्ट एड्भाजर समेत भन्ने गरिन्छ। आर्थिक क्षेत्रमा यस्तो प्रविधिको विकास बेलायतमा भएको छ। उक्त प्रविधिसँग वित्तिय सल्लाह लिनक


खर्बपति विजय माल्या लन्डनमा पक्राउ
खर्बपति विजय माल्या लन्डनमा पक्राउ

लण्डन 18 अप्रैल - विजय माल्या लण्डनमा पक्राउ परेका छन्। लण्डनको स्कटल्याण्डमा यार्डबाट उनलाई पक्राउ गरिएको भारतीय सञ्चारले जनाएका छन्। उनलाई पक्राउ गर्न गत फेब्रुअरीमा भारत सरकारले बेलायतलाई आग्रह गरेको हो। बैंकिङ कसुर र आर्थिक अनियमितताको आरोप उनलाई भारतमा छानबिन थालिएको थियो। उनी त्यसबाट बच्न भाग्


प्रणव मुखर्जीको मैत्रीपूर्ण निमन्त्रणामा नेपाल राष्ट्रपति दिल्लीमा
प्रणव मुखर्जीको मैत्रीपूर्ण निमन्त्रणामा नेपाल राष्ट्रपति दिल्लीमा

नयाँदिल्ली 17 अप्रैल- भारतका राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जीको मैत्रीपूर्ण निमन्त्रणामा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी पाँचदिने राजकीय भ्रमणका नयाँदिल्ली आईपुगे। इन्दिरा गान्धी अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा राष्ट्रपति भण्डारीलाई भारतका


बंगालदेशले दैनिक ६ घण्टा फेसबुक बन्द गर्ने
बंगालदेशले दैनिक ६ घण्टा फेसबुक बन्द गर्ने

बंगलादेश 5 अप्रैल- बंगलादेशले दैनिक ६ घन्टा फेसबुक बन्द गर्ने भएको छ। युवा तथा विद्यार्थीहरूको हितको लागि भन्दै बंगलादेशले यस्तो नियम ल्याएको हो। बंगलादेशी समाचारपत्र डेली स्टारका अनुसार अत्याधिक मात्रामा फेसबुकको प्रयोगले विद्यार्थी तथा युवाहरूको कार्य क्षमतामा ह्रास आएकाले यस्तो नियम ल्याउन लागेक


1 2
» Last Page 1 of 2