CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:38PMभारतले गर्यो  क्षेप्यास्त्रको सफलतापूर्वक परीक्षण गरे
भारतले गर्यो क्षेप्यास्त्रको सफलतापूर्वक परीक्षण गरे

नयाँ दिल्ली 27 अप्रैल - भारतले बिहीबार मध्यम दुरीको आणविक क्षमताको अग्नी तृतीय नाम दिइएको क्षेप्यास्त्रको सफलतापूर्वक परीक्षण गरेको जनाएको छ। उक्त क्षेप्यास्त्र उडिसा प्रदेशको एउटा टापुबाट परिक्षण गरिएको भारतीय श्रोतले जनाएको हो। सो परमाणु शक्ति 3 हजार किलोमिटर दुरीमा प्रहार गरिएको थियो। अब्दुल्ल कल


गोरखपुरमा मेट्रो रेल निर्माण हुने
गोरखपुरमा मेट्रो रेल निर्माण हुने

नयाँ दिल्ली 27 अप्रैल नेपालसँग सीमा जोडिएको उत्तर प्रदेशको सहर गोरखपुरमा मेट्रो रेल निर्माण हुने भएको छ। उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री योगी आदित्यनाथको राजनीतिक आधार क्षेत्र गोरखपुरमा मेट्रो रेल बनाउने तयारी थालिएको हो। मेट्रोको डिटेल प्रोजेक्ट रिपोर्ट (डिपीआर) को लागि गोरखपुर विकास प्राधिकरण र तथा रा


दिग्गसज अभिनेता विनोद खन्ना अब रहेनन्
दिग्गसज अभिनेता विनोद खन्ना अब रहेनन्

मुम्बई 27 अपैल- बलिउडमा 70 को दशकमा निकै राम्रो चर्चा कमाएका नायक विनोद खन्नाको निधन भएको छ। केहि दिनयता अस्वस्थ भएर अस्पतालमा उपचाररत खन्ना खन्नाको क्यान्सरका कारण केहीबेर अघि निधन भएको भारतीय सञ्चारमाध्यम इन्डियन एक्प्रेसले जनाएको छ। सन् 1946 अक्टुबर 6 मा पाकिस्तानको पेशावरमा जन्मिएका खन्ना करिब 1


युवा-युवतीको निम्ति मोबाइल फोन राम्रो?
युवा-युवतीको निम्ति मोबाइल फोन राम्रो?

26 अप्रैल- अभिभावकहरुले आवश्यक भन्दा बढि मात्रामा मोबाइल फोन प्रयोग गर्दा त्यसले पारिवारिक जिवनमा दरार पैदा गर्ने एक अध्ययनले देखाएको छ । ११ देखि १८ वर्ष उमेरका २ हजार विद्यार्थीहरुमा गरिएको सर्वेक्षणमा एक तिहाई विद्यार्थीहरुले आफ्ना बुवाआमाले बढि मोबाइल चलाउने गरेको र आफुहरुले मोबाइल धेरै नचलाउन आ


दिल्ली एमसीडी निर्वाचनमा आम आदमी लज्जास्पद हार
दिल्ली एमसीडी निर्वाचनमा आम आदमी लज्जास्पद हार

नई दिल्ली 26 अप्रैल - भारतको राजधानी नयाँ दिल्लीमा एमसीडी निर्वाचनमा आम आदमी पार्टी लज्जास्पद हार।दुई वर्षअघि भारतको दिल्ली प्रान्तीय चुनावमा कुल 70 मध्ये 67 स्थानमा चुनाव जितेको आम आदमी पार्टीलाई दिल्ली नगर निगमको चुनावमा नि


आमिर खानले 16 वर्षपछि तोडे प्रतिज्ञा
आमिर खानले 16 वर्षपछि तोडे प्रतिज्ञा

मुम्बई 25 अप्रैल - बलिउड नायक आमिर खानले पुरस्कार समारोहमा भाग नलिने 16 वर्ष अगाडिको आफ्नो प्रतिज्ञा तोडेका छन्। उनले यो प्रतिज्ञा स्वर सम्राज्ञी लता मंगेशकरका लागि तोडेका हुन्। लता मंगेशकरको परिवारले दीनानाथ मंगेशकरको नाममा 75 वर्षदेखि पुरस्कार समारोहको आयोजना गर्दै आइरहेको छ। दीनानाथ लताका पिता हु


भारतमा माओवादी आक्रमणमा 25 जवानको मृत्यु
भारतमा माओवादी आक्रमणमा 25 जवानको मृत्यु

नई दिल्ली 25 अप्रैल- भारतको छत्तीसगण राज्यमा माओवादी लडाकुको आक्रमणमा 25 जना जवान मृत्य भएको छ भने ६ जना सख्त घाइते भएका छन्। सोमबार माओवादी नियन्त्रित क्षेत्र बुर्कापालको सुकमा भन्ने स्थान उक्त आक्रमण भएको थियो। उक्त क्षेत्र


माओवादीको हमलामा 24 भारतीय सैनिकको मृत्यु
माओवादीको हमलामा 24 भारतीय सैनिकको मृत्यु

नयाँ दिल्ली 24 अप्रेल - भारतको मध्य छत्तीसगढ राज्यमा माओवादीद्वारा सोमबार गराइएको धराप विस्फोटमा परी कम्तीमा 24 सैनिकको मृत्यु भएको छ। बिबिसिमा उल्लेख भएअनुसार अन्य घाइते जवानलाई उपचारका लागि हेलिकप्टरबाट रायपुर लगिएको छ। घटन


नीति आयोगको बैठकमा ममता ब्यानर्जी सामेल भएन
नीति आयोगको बैठकमा ममता ब्यानर्जी सामेल भएन

कलकत्ता 23 अप्रैल- नीति आयोगको सञ्चालन परिषदको तेस्रो बैठकमा देशभरिका मुख्यमन्त्रीहरू दिल्ली गएर बैठकमा सामेल भए। यस बैठकमा पश्चिम बंगालकी मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जी सामेल भइनन्। दिल्लीमा नै आयोजन भए पनि दिल्लीका मुख्यमन्त्र


सीएम योगीको सुरक्षाको लागी ओआरटी टोली पनि तत्पर रहने
सीएम योगीको सुरक्षाको लागी ओआरटी टोली पनि तत्पर रहने

लखनऊ 22 अप्रैल सीएम योगी आदित्यनाथलाई थप सुरक्षा बढ़ाउने फसेला गरिएको खबर प्रकाशमा आएको छ। योगीमाथि हुने खतरालाई ध्यानमा राख्दै सुरक्षा व्यवस्था बढ़ाउने फसेला लिइएको हो। सुत्रबाट थाहा लागेअनुसार तिनको सुरक्षाको लागि राष्ट्रिय


1 2 3 4
» Last Page 1 of 4