CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:39PMआजको युथसमुह र अभिभावक
आजको युथसमुह र अभिभावक

27 अप्रैल- आजको युग मा युथहरुप्रति महापुरुषको दृष्टि परेको छ , कृपाको पात्र बन्ने अवसर छ। तर अभिभावकहरुको गल्ती हुँदैछ । उनिहरुआफै सँस्कार सँस्कृति बिहिन भइसकेका छन भने उनिहरुले आफ्नो छोरा छोरीहरुलाई के दिन सक्छन र? सर्बप्रथम त माता- पिताहरुनै शुसील , सु-सँस्कृत; सु- सँस्कारले भरिएको हुनुपर्छ। अरुला


प्रगतिशील एवं बालकृष्ण संघद्वारा श्री गणेश महापुराण सप्ताह ज्ञान यज्ञ सम्पन्न
प्रगतिशील एवं बालकृष्ण संघद्वारा श्री गणेश महापुराण सप्ताह ज्ञान यज्ञ सम्पन्न

सिलगढ़ी 21 अप्रैल- बालकृष्ण संघको तत्वाधानमा साथै नारी प्रकोष्ठ – प्रगतिशील नारी सेवा समतिद्वारा श्री श्री गणेश महापुराण सप्ताह संगीतमय ज्ञान महायज्ञ 21 अप्रैल देखि 27 अप्रैल सम्म हुने छ। विहान पूजा अर्चना गरे पछि कलश यात्रा


टिस्टा भेलीमा देवी पुराण सम्पन्न
टिस्टा भेलीमा देवी पुराण सम्पन्न

टिस्टा भेली 5 अप्रैल -टिस्टा भेली क्षेत्रमा देवी पुराण श्रदालु भक्तजनलाई पुराण आयोजक समितिको तर्फबाट हार्दिक निमन्त्रण गर्छौ। पुराण आयोजक कमिटिद्वारा मावन उत्थान सेवा समिति, टिस्ट भेली शाखालाई निमन्त्रणा गरेका छन्। यसै निमन्त्रणालाई स्वकार गर्दै टिस्टा भेली शाखाका तहसिल प्रभारी मा0 मुकुन बाईद्वारा द


1
» Last Page 1 of 1