CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:53PMगुजरातलाई २६ रनले हराउदै पञ्जाव चौथो स्थानमा
गुजरातलाई २६ रनले हराउदै पञ्जाव चौथो स्थानमा

राजकोट 23 अप्रैल- किङ इलेभेन पञ्जावले 26 रनले गुजरात लायन्सलाई पराजित गरेको छ। केही समय अगाडि सम्पन्न खेलमा गुजरातलाई पराजित गरेको पञ्जाव 7 खेलमध्ये ३ मा विजयी हुँदै अंक तालिकाको चौथो स्थानमा उक्लिएको छ। गुजरातको भने 7 खेलमा


स्पिनर सुनिल नारिनले आइपिएलमा नयाँ कीर्तिमान
स्पिनर सुनिल नारिनले आइपिएलमा नयाँ कीर्तिमान

कोलकाता 21 अप्रैल- वेष्ट इन्डिजका स्पिनर सुनिल नारिनले आइपिएलमा नयाँ कीर्तिमान बनाएका छन्। तर, यतिबेला उनले बलिङले नभई आफ्नो ब्याटले कीर्तिमान बनाएका हुन्। कोलकाता नाइटराइडर्सका लागि आज प्रारम्भिक ब्याटिङ गर्न आएका उनले 42 रन


अन्तिम ओभरमा कोलकाता विजयी
अन्तिम ओभरमा कोलकाता विजयी

नई दिल्ली 18 अप्रैल-मनीष पाण्डेले अविजित 69 रनको योगदान गरेपछि कोलकाता नाइट राइडर्सले इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) मा दिल्ली डेरडेभिल्सलाई 4 विकेटले हराएको छ। फिरोज साह कोटला मैदानमा दिल्लीले कोलकातालाई 169 रनको लक्ष्य दिएको थियो। मनीष र युसुफ पठानले अर्धशतक पूरा गरेपछि कोलकाताले 1 बल बाँकी रहँदा 6


दिल्लीलाई हराउँदै कोलकाता नाइटराइडर्स पराजित
दिल्लीलाई हराउँदै कोलकाता नाइटराइडर्स पराजित

दिल्ली 17 अप्रैल-कोलकाता नाइटराइडर्सले रोमाञ्चक खेलमा दिल्ली डेयरडेभिल्सलाई 1 बल खेल्न बाँकी रहँदा 4 विकेटले पराजित गरेको छ। अन्तिम 3 बलमा जितका लागि 8 रन आवश्यक रहेको अवस्थामा मनिष पाण्डेले अमित मिश्राको चौथो बललाई सुरुमा लङ


लेन र गम्भीरको कीर्तिमानी साझेदारीमा केकेआर १० विकेटले विजयी
लेन र गम्भीरको कीर्तिमानी साझेदारीमा केकेआर १० विकेटले विजयी

राजकोट 7 अप्रैल-कप्तान गौतम गम्भीर र क्रिस लेनको बिस्फोटक ब्याटिङका कारण गुजराज लायन्सलाई उसैको मैदानमा कोलकाता नाइटराइडर्स (केकेआर) ले 10 विकेटले पराजित गरेको छ। विगत 4 वर्षदेखि आइपिएलको पहिलो खेलमा जित्दै आएको परम्परालाई यस


1
» Last Page 1 of 1