CDOLIVE.IN

  Tuesday , November 20 , 2018 1:48PM'राब्ता' फिल्मी जोडी कृति सेनन र सुशान्त सिंह अफेयरको हल्ला
'राब्ता' फिल्मी जोडी कृति सेनन र सुशान्त सिंह अफेयरको हल्ला

मुम्बइ 26 मई - आगामी जुन 9 मा बलिउड फिल्म 'राब्ता' रिलिज हुने भए पनि फिल्म दर्शकमाझ आउनुअघि नै फिल्मी जोडी कृति सेनन र सुशान्त सिंह राजपुतबीच अफेयरको हल्ला चलेको छ। समाचार अनुसार यो जोडीको दैनिकी दिनहुँको भेटघाट र माया प्रेमक


सलमान खानको नयाँ फिल्म ‘ट्युबलाइट’ फिल्मको ट्रेलर रिलिज
सलमान खानको नयाँ फिल्म ‘ट्युबलाइट’ फिल्मको ट्रेलर रिलिज

मुम्बई 26 मई - सलमान खानको नयाँ फिल्म ‘ट्युबलाइट’ को ट्रेलर रिलिज भएको छ। यसअघि पाकिस्तानबाट भारत आएकी बालिकालाई घर फर्काउँदाको कथा बुनेर ‘बजरंगी भाइजान’ निर्देशन गरेका कवीर खानले यसपटक चीनको कथा समेटेका छन्। फिल्मका निर्मात


प्रभाससंग फिल्म खेल्न श्रद्धा र दिसाको डिमाण्ड
प्रभाससंग फिल्म खेल्न श्रद्धा र दिसाको डिमाण्ड

मुम्बई 16 मई - विश्वभरमा अहिले चलचित्र ‘बाहुवली 2’ले धुम मच्चाइरहेको छ। यो चलचित्रले बक्स अफिसमा सबै रेकर्ड तोडेपछि यसका नायक प्रभासको चर्चा पनि खुबै छ। तेलुगु चलचित्रका सुपरस्टार प्रभास आज विश्वभर चर्चित बनेका छन्। उनीसँग चलचित्र खेल्नका लागि बलिउडदेखि विभिन्न प्रान्तका नायिकाहरु लालयित देखिएका छन


कोलकाताको मन्दिरमा अमिताभको मूर्ति
कोलकाताको मन्दिरमा अमिताभको मूर्ति

कोलकता 14 मई - बलिउडका महानायक अमिताभ बच्चनका फ्यानहरु उनलाई भगवान् नै मान्छन्। उनका धेरै ठाउँमा मन्दिर नै बनाइसकेका छन्। हालै उनको नयाँ फिल्म ‘सरकार 3’ आएको छ। योसँगै उनका फ्यानहरुको संघ ‘अल बंगाल अमिताभ बच्चन फ्यान्स एसोसिएसन’ ले कोलकताको एक मन्दिरमा अमिताभको मूर्ति स्थापना गरेका छन् सुब्रत बोसले


डनका छोराको धम्की रजनीकान्तलाई
डनका छोराको धम्की रजनीकान्तलाई

14 मई - चर्चित अभिनेता रजनीकान्तलाई  मुम्बइका डन रहेका हाजी मस्तानका छोरा भनिने सुन्दर शेखरले धम्की दिएको छ। धम्की एक पत्र मार्फत् दिइएको हो। धम्कीमा भनिएको छ, ‘हाजी मस्तानमा आधारित फिल्म बनाइरहेको भए ठीकै छ, तर फिल्ममा यदि रजनीकान्तले हाजी मस्तानलाई नकारात्मक भूमिकामा देखाए भने, रजनीकान्तलाई छ


बाहुबली 2 ले 9 दिनमा एक हजार करोड़ कमायो
बाहुबली 2 ले 9 दिनमा एक हजार करोड़ कमायो

मुम्बई मई - पहिलो दिनबाटै धमाकेदार व्यापार गरेको बाहुबली २ को रफ्तार अझै कम भएको छैन। प्रदर्शनको 9 दिनसम्म आइपुग्दा यो फिल्मले 1000 करोड कमाई गरेको छ। 100 हजार करोडको आँकडा छुने यो पहिलो भारतीय फिल्म हो। यस फिल्मले भारतमा 800 करोड र ओभरसिजमा 200 करोड आम्दानी गरेको छ। बाहुबली २ का अभिनेता प्रभासले फि


बाहुबाली-२ तीन दिनको कलेक्सन 520 करोड़
बाहुबाली-२ तीन दिनको कलेक्सन 520 करोड़

मुम्बई 2 मई -अप्रिल २८ मा रिलिज भएको फिल्म 'बाहुबली २:द कन्क्लूजन'ले भारतमा तीन दिनमा 335 करोड रुपैयाँ कलेक्सन गरेको छ। व्यापार विश्लेषक गिरीश जौहरको भनाइ उदधृत गर्दै भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार फिल्मले तीन दिनमा विश्वभरबाट 520 करोड रूपियाँ कलेक्सन गरेको छ। फिल्मले रिलिजको दिन 121 करोड कलेक्सन गरे


1
» Last Page 1 of 1