CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:40PMउत्तर कोरियालाई जवाफ दिदै अमेरिकाले एन्टी मिसाइल सिस्टमको परिक्षण
उत्तर कोरियालाई जवाफ दिदै अमेरिकाले एन्टी मिसाइल सिस्टमको परिक्षण

अमेरिका 31 मई - उत्तर कोरियाको लगतार परमाणु परिक्षण गर्दै आएको बिच अमेरिकाले एन्टी–मिसाइल सिस्टमको परिक्षण गरेको छ। यो इन्टर कन्टिनेन्टल ब्यालिस्टिक मिसइलले समस्त मिसाइल हमलालाई विफल गरिदिने बताएको छ। स्मरण रहोस्, अन्तर्राष्ट


काबुल विस्फोटमा ४९ मृत्यु  ३ सय घाइते
काबुल विस्फोटमा ४९ मृत्यु ३ सय घाइते

काबुल 31 मई - अफगानिस्तानको राजधानी काबुलको मध्य भागमा भएको विस्फोटमा मृत्यु हुनेको संख्या ४९ पुगेको समाचार संस्था एएफपीले सरकारी अधिकारीहरुलाई उधृत गर्दै जनाएको छ। घटनामा अरु ३सय जना घाइते भएका छन्। काबुलको दशौँ जिल्लास्थित जन्बाक स्क्वायरनजिकै आत्मघाती कार बम विस्फोट भएको जनाइएको छ। यस क्षेत्र वि


किम जोङको हत्यामा संलग्न महिला यौनकर्मी भएको खुलासा
किम जोङको हत्यामा संलग्न महिला यौनकर्मी भएको खुलासा

30 मई - गत फरवरी 13 मा मलेसियामा भएको किम हत्यामा संलग्न दुई महिलाहरु यौनकर्मी भएको खुलेको छ। उनीहरुले मलेसियाको क्वालालम्पुर विमानस्थलमा नर्भ एजेन्ट नामक रसायनको प्रयोग गरी उनको हत्या गरेको तथ्य अनुसन्धानबाट पत्ता लागिसकेको


बाजुराको कोल्टीमा नेपाली सेनाको विमान दुर्घटनाग्रस्त
बाजुराको कोल्टीमा नेपाली सेनाको विमान दुर्घटनाग्रस्त

बाजुरा 30 मई - नेपाली सेनाको कार्गो विमान बाजुराको कोल्टी विमानस्थलमा अवतरणका क्रममा दुर्घटना भएको छ। कार्गो बोकेर हुम्लाको सिमिकोटका लागि उडेको थियो। त्यहाँ मौसम खराबीले अवतरण गर्न नसकेपछि चालकले विमानलाई कोल्टीतर्फ डाइभर्ट


नेपाल राज्यको आर्थिक वर्ष 2074/75 को बजेट
नेपाल राज्यको आर्थिक वर्ष 2074/75 को बजेट

काठमाण्डु 29 मई- सरकारले आव 2074/75 का लागि रु 12 खर्ब 78 अर्ब 99 करोड 48 लाख 55 हजार बजेट विनियोजन गरेको छ। उपप्रधान तथा अर्थमन्त्री कृष्णबहादुर महराले आज अपराह्न व्यवस्थापिका–संसद्को बैठकमा प्रस्तुत गर्नुभएको आयव्यय विवरण (बजेट)मा विनियोजित रकममध्ये चालु खर्च रु आठ खर्ब तीन अर्ब 53 करोड 14 लाख 54


उत्तर कोरियाद्वारा फेरि आणविक क्षेप्यास्त्र परीक्षण
उत्तर कोरियाद्वारा फेरि आणविक क्षेप्यास्त्र परीक्षण

उत्तर कोरिया 29 मई- उत्तर कोरियाले फेरि एक पटक आज अर्को आणविक क्षेप्यास्त्रको परीक्षण प्रक्षेपण गरेको दक्षिण कोरियाली सैनिक प्रमुखले जानकारी दिएका छन्। स्थानीय समयानुसार सोमबार बिहान पौने छ बजे तिर उत्तर कोरियाको पूर्वी सामु


श्रीलङ्कामा 91 जनाको मृत्यु, 110 जना बेपत्ता
श्रीलङ्कामा 91 जनाको मृत्यु, 110 जना बेपत्ता

कोलम्बो 27 मई - श्रीलङ्कामा आएको भिषण मनसुनी वर्षातपछि आएको बाढी र पहिरोमा परी शुक्रबार कम्तीमा एकानब्बे जनाको मृत्यु भएको यहाँका अधिकारीले बताएका छन्। श्रीलङ्काको प्रशासनले दिएको सूचनाअनुसार बाढी र पहिरोमा अन्य 110 जना बेपत्ता भएका छन्। हामीले बाढी र पहिरोमा थुप्रै मानिसको मृत्यु भएको र हजारौँ विस्


ओसामा बिन लादेनको पत्नीले लादेन मारिएको रातबारेको सार्वजनिक
ओसामा बिन लादेनको पत्नीले लादेन मारिएको रातबारेको सार्वजनिक

लण्डन 26 मई - ओसामा बिन लादेनको मृत्युबारे प्रथमपटक उनकी पत्नीले दिएको बयान सार्वजनिक भएको छ। 1 मई 2011 अमेरिकी सैनिकले आतंकवादी संगठन अलकायदाका प्रमुख लादेनलाई मारेको थिए। अमेरिकाले चलाएको यो सैन्य कारबाहीबारे धेरै कुरा बाहि


सांगीतिक कार्यक्रममा बम विष्फोट हुँदा 22 जनाको मृत्यु
सांगीतिक कार्यक्रममा बम विष्फोट हुँदा 22 जनाको मृत्यु

लन्डन 23 मई - म्यान्चेस्टर सहरको सांगितिक कन्सर्टमा बम विष्फोट हुँदा कम्तिमा 22 जनाको मृत्यु भएको छ। घटनामा कम्तिमा 59 जना घाइते भएको बीबीसीले जनाएको छ। दुर्घटनामा ज्यान गुमाउनेहरुप्रति ब्रिटेनकी प्रधानमन्त्री टरिजा मेले सहा


प्रधानमन्त्री प्रचण्डले राजीनामा दिने
प्रधानमन्त्री प्रचण्डले राजीनामा दिने

काठमाण्डु 22 मई - प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले केही दिनमै राजीनामा दिने भएका छन्। 29 मई (जेठ 15) को बजेट भने कामचलाउ सरकारले नै ल्याउनेछ। माओवादी हेडक्वाटरको सोमबार बसेको बैठकले कांग्रेससँग भएको सम्झौता अनुसार नै सरकार हस्तान्तरण गर्ने निर्णय गरेको छ। ‘तत्काल केहीदिनभित्रै सरकार हस्तान्त


1 2
» Last Page 1 of 2