CDOLIVE.IN

  Sunday , December 16 , 2018 11:46PMउच्च गुणस्तरको दावी गर्ने रामदेवलाई ठूलो धक्का
उच्च गुणस्तरको दावी गर्ने रामदेवलाई ठूलो धक्का

नई दिल्ली 30 मई- योग गुरु बाबा रामदेवको पंतजली कम्पनीबाट उत्पादन भएको थुप्रै सामान उत्तराखण्डको ल्याब टेस्टमा फेल भएको छ। यसले आफ्नो कम्पनीबाट उत्पादन हुने सामानको उच्च गुणस्तरको दावी गर्ने रामदेवलाई ठूलो धक्का लागेको छ। भारत


पशुधन रक्षाको निर्णयको विरुद्ध सर्वोच्च न्यायलयको दैलो डकडकाउने चेतावनी
पशुधन रक्षाको निर्णयको विरुद्ध सर्वोच्च न्यायलयको दैलो डकडकाउने चेतावनी

कोलकत्ता 30 मई- पशु-पशुपक्षीको बिक्रीमा रोक लगाउने केन्द्र सरकारको निर्णयलाई धेरै राज्यहरुले विरोध जनाइरहेको छ। केरला साथै अन्य राज्यहरुमा पनि यसको विरोधको आवाज उठन् थालेको छ। पश्चिम बंगालकी मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीले केन्


केरलाका युवा कांग्रेस कार्यकर्ताहरुले सार्वजनिक रुपमा गाई काटेपछि विवादको घेरामा
केरलाका युवा कांग्रेस कार्यकर्ताहरुले सार्वजनिक रुपमा गाई काटेपछि विवादको घेरामा

केरला 29 मई- केरलाका युवा कांग्रेस कार्यकर्ताहरुदव्रारा सार्वजनिक रुपमा गाई काटेपछि विवादको घेरामा। गोसखानहरुमा गाई-गोरुहरुको बिक्रीमाथि केन्द्र सरकारले लगाएको रोकको विरोधमा कांग्रेस अनि माकपा कार्यकर्ताहरुले शनिबार बीफ-फेस्ट


जम्मु-काश्मीरमा अलगाववादीहरूले दुईदिने बन्दको घोषणा
जम्मु-काश्मीरमा अलगाववादीहरूले दुईदिने बन्दको घोषणा

श्रीनगर 28 मई- जम्मु-काश्मीरमा अलगाववादीहरूले हिज्बुल मुजाहिद्दीनको कमाण्डर सबजार अहमद भटलाई मारेपछि प्रदर्शन गरिरहेका मानिसहरूमाथि बल प्रयोग विरूद्ध काश्मीर घाटीमा दुइ दिनको बन्द डाकिएको छ। उल्लेखनीय छ, सुरक्षा बलहरूले शनिबा


बुरहान वानी पछि हिज्बुल की कमान संभालने आतंकी सब्जार भट मारियो
बुरहान वानी पछि हिज्बुल की कमान संभालने आतंकी सब्जार भट मारियो

श्रीनगर 27 मई- सुरक्षा बलले कश्मीरको त्रालमा आतंकी संगठन हिजबुल मुजाहिदीनको टाट कमाण्डर सब्जार अहमद भटलाई सेनाद्वारा मारियो। यस कार्यवाईमा एक आतंकी फैजान मुजफ्फर भट पनि मृत्यु भएको छ। जम्मु कश्मीरस्थित बारामूलाको रामपुर सेक्ट


सहारनपुरमा मोबाइल इन्टरनेट सेवामा रोक
सहारनपुरमा मोबाइल इन्टरनेट सेवामा रोक

लखनउ 26 मई-भारतको उत्तर प्रदेशको सहारनपुरमा मोबाइल इन्टरनेट र म्यासेज सेवामा प्रशासनले बिहीवार रोक लगाएको छ। जातीय संघर्ष बढेर स्थिति नियन्त्रणमा लिन कठिन भएपछि मोबाइलमा इन्टरनेट र म्यासेज सेवामा प्रतिबन्ध लगाइएको हो। जिल्ला प्रशासनका अनुसार कुनै पनि खाले अफवाह रोक्न यस्ता कदम उठाउनुपरेको स्पष्ट पा


प्रधानमन्त्री नरेंद्र मोदीले असम र अरूणाचल जोड़िने पुलको उद्घाटन गरे
प्रधानमन्त्री नरेंद्र मोदीले असम र अरूणाचल जोड़िने पुलको उद्घाटन गरे

गुवाहाटी 26 मई - केन्द्रिय एनडीए सरकारको आज तीन साल पुरा भयो। यसै मौकामा प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीअसमको गुवाहाटीमा एक कार्यक्रममा उपस्थित भएका छन्। पीएम मोदीले आज देशको सबैभन्दा लामो पुलको उद्घाटन गरे यसको लम्बाई किलोमीटर छ


महाराष्ट्रको मुख्यमंत्री देवेंद्र फड़णवीस बाल-बाल बाँचे
महाराष्ट्रको मुख्यमंत्री देवेंद्र फड़णवीस बाल-बाल बाँचे

25 मई - महाराष्ट्रका मुख्यमन्त्री देवेंद्र फड़णवीस ठूलो हादसा देखि बाल-बाल बाचे। हेलिकॉप्टरमा तकनीकी खराबी भए पछि क्रैश लैंडिंग गर्नु परियो। फड़णवीसले आफै ट्वीट मार्फत यस बातको जानकारी दिए। उनले ट्वीट गर्दै भने आज बिहान हाम्र


सेनाले मेजर एल गोगोईलाई सम्मानित
सेनाले मेजर एल गोगोईलाई सम्मानित

श्रीनगर 23 मई - भारतीय मीडियाको खबरअनुसार, सेनाले मेजर एल गोगोईलाई सम्मानित गरेको छ। सूत्रद्वारा जानकारी अनुसार, सेनाले तिनलाई चरमपन्थ रोधी अभियानको लागि पुरस्कार प्रदान गरेको हो। पीटीआईले ट्वीटमा जानकारी गराए अनुसार, मेजर गोगोईको निरन्तर प्रयासहरूको लागि सेना प्रमुख जनरल बिपिन रावतले तिनलाई कमनडेशन


दिल्लीमा पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कविता महोत्सव
दिल्लीमा पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कविता महोत्सव

नई दिल्ली 22 मई- राजधानी नयाँ दिल्लीमा पहिलो अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कविता महोत्सव आयोजना गरिएको छ। साउथ एसियन युनिभर्सिटीका नेपाली विद्यार्थीहरूले आयोजना गरेको एकदिने कविता महोत्सवमा साहित्यको एक सशक्त विधा कविताको भूमिका र य


1 2 3
» Last Page 1 of 3