CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:38PMआईपीएल दसको उपाधी मुम्बई इण्डियन्सको रोमाञ्चक जीत
आईपीएल दसको उपाधी मुम्बई इण्डियन्सको रोमाञ्चक जीत

हैदाराबाद 22 मई- मुम्बई इण्डियन्स अनि राइजिंग पुणे सुपरजाइन्टको बीचमा खेलिएको आईपीएल-10-को रोमाञ्चक फाइनल प्रतिस्पर्धामा मुम्बईको टीमले पुणेलाई 1 रनले पराजित गरेर तेस्रोपल्ट खिताब आफ्नो झोलीमा भर्न सफल भयो। मुम्बई इण्डियन्सको


कोलकत्ता हार्योत, मुम्बई शीर्ष स्थानमा
कोलकत्ता हार्योत, मुम्बई शीर्ष स्थानमा

सिलगढ़ी 14 मई - आईपीएलमा मुम्बई इण्डियन्सले कोलकत्ता नाइट राइडर्सलाई 9 रनले हराएको छ। यो जितसँगै मुम्बईले 20 अंकका साथ शीर्ष स्थान पक्का गरेको छ भने कोलकत्ता पनि अघिल्लो चरणमा पुगेको छ। इडेन गार्डेनमा मुम्बईले प्रस्तुत गरेको 173रनको लक्ष्य पछ्याएको कोलकत्ताले 20 ओभरमा 8 विकेट गुमाएर 169 रन मात्र बन


गुजरातलाई जितका लागि 190 रनको लक्ष्य
गुजरातलाई जितका लागि 190 रनको लक्ष्य

मोहाली 7 मई- दशौं आइपिएलको प्लेअफ प्रवेशको आशावादी दुई क्लबबीचको भिडन्तमा दक्षिण अफ्रिकी ब्याट्सम्यान हासिम अमलाले अर्को सम्झनलायक ब्याटिङ गरेका छन्। उनले गुजरात लायन्सविरुद्ध हाल जारी खेलमा किङ इलेभेन पञ्जावले 3 विकेटको क्षतिमा बनाएको 189 रनमा एक्लैले 104 रन बनाएका छन्। अन्य खेलाडीले 82 रन मात्र जो


1
» Last Page 1 of 1