CDOLIVE.IN

  Tuesday , November 20 , 2018 1:55PM‘कपिल शो’ लाई टक्कर दिने नयाँ शो आउँदै, ‘द ड्रामा कम्पनी’
‘कपिल शो’ लाई टक्कर दिने नयाँ शो आउँदै, ‘द ड्रामा कम्पनी’

मुम्बई 27 जून- सहकर्मी सुनील ग्रोवरसँग विवादपछि कपिल शर्माको व्यवसायिक जीवन खस्कदैं गएको छ। विवादपछि सुनीलसहित अली अस्गर, सुगन्धा मिश्रा, चन्दन लगायतका कलाकारले ‘द कपिल शर्मा शो’ छाडेर गए। विवादकै कारण शोको बजार खस्कदैं गएपछ


चन्दु चायवाला कपिल शर्मा शो मा फर्किने
चन्दु चायवाला कपिल शर्मा शो मा फर्किने

26 जून -कपिल शर्माका बाल्यकालका साथी तथा उनको कपिल शोका कलाकार चन्दन प्रभाकर अर्थात् चन्दु चायवाला कपिल शर्मा शोमा फर्किने भएका छ। सुनील ग्रोवरलाई कपिलले कुटपिट गरेपछि चन्दन उनीसँगै शोबाट बाहिर गएका थिए। उनि फेरि कपिलसँगै फर्किने निर्णय गरेका छन्। चन्दु फर्किने खुलासा कपिलको शो का अर्का कलाकार किकु


जानवी फिल्म खेल्न चाहन्छिन् तर म चाहन्छु बिहे गरोस् – श्री देवी
जानवी फिल्म खेल्न चाहन्छिन् तर म चाहन्छु बिहे गरोस् – श्री देवी

मुम्बई 23 जून- बलिउड अभिनेत्री श्रीदेवीको छोरी जानवी फिल्म आउने कुराले निकै चर्चा पाइरहेको छ। तर, यसै विषयमा श्रीदेवीले जानवीले फिल्म खेल्नेबारेमा ठूलो खुलासा गरेकी छन्। हालै दिएको एक अन्तर्वार्तामा श्रीदेवीले जानवी फिल्ममा


'ट्वाइलेट: एक प्रेम कथा'को ट्रेलर नरेन्द्र मोदीलाई मन परियो
'ट्वाइलेट: एक प्रेम कथा'को ट्रेलर नरेन्द्र मोदीलाई मन परियो

मुम्बइ14 जून- बलिउड अभिनेता अक्षय कुमारको नयाँ फिल्म ‘ट्वाइलेटः एक प्रेम कथा’ को ट्रेलर सार्वजनिक गरे पछि यसको चर्चा व्यापक बनेको छ। आइतबार सार्वजनिक ट्रेलर हेरेर धेरैले तारिफ गरेका छन्। यसै क्रममा भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द


शाहरुख खानको नयाँ फिल्मको नाम ‘जब ह्यारी मेट सेजल’
शाहरुख खानको नयाँ फिल्मको नाम ‘जब ह्यारी मेट सेजल’

मुम्बई 9 जून -‘ शाहरुख खान र अनुष्का शर्माद्वारा अभिनित इम्तियाज अलीको नयाँ फिल्मको नाम बल्ल जुरेको छ। यो फिल्मको नामको विषयमा सुरुदेखि नै चर्चा भइरहेको थियो। शुरूमा ‘रिङ’ र पछि ‘रेहनुमा’ राखिने भनेको यो फिल्मको नाम बल्ल आएर


सलमान खान डाक्टर गुलाटीसँग काम गर्ने कपिल शोमा नजाने
सलमान खान डाक्टर गुलाटीसँग काम गर्ने कपिल शोमा नजाने

मुम्बई 9 जून -‘द कपिल शर्मा शो’ बाट अलग्गिएका सुनील ग्रोवरलाई सलमान खानको साथ मिलेको छ। सलमान खानको फिल्म ‘ट्युबलाइट’ ले सुनीलको करियरमा पनि उज्यालो दिने भएको छ। सलमानले आगामी इदमा रिलीज हुने फिल्म ‘ट्युबलाइट’ को महाएपिसोड ल


चर्चित गायक हिमेश रेशमिया र सोनिया कपुरको डिभोर्स
चर्चित गायक हिमेश रेशमिया र सोनिया कपुरको डिभोर्स

मुम्बई 8 जून-बलिउडका चर्चित सिंगर हिमेश रेशमियाको तर्फबाट दिइएको डिभोर्सको अपिललाई बम्बे हाइकोर्टले मन्जुरी दियो। हिमेशको 22 वर्ष अगाडि कोमलसँग विवाह भएको हो। उनीहरुले गए साल छुट्टीने निर्णय गर्दै डिभोर्स फाइल दर्ता गरेका थिए


कमेडियन स्टार भारती र हर्षको इंगेजमेन्ट
कमेडियन स्टार भारती र हर्षको इंगेजमेन्ट

मुम्बई 2 जून- कमेडियन स्टार भारती सिंह इंगेजमेन्ट गरेकी छन्। भारतीले हर्ष लिम्बाचियासँग इंगेजमेन्ट गरेको सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन्। कमेडीमा आफ्नो छुट्टै छबि प्रस्तुत गर्न सफल भारतीले समाजिक सञ्जालबाट इंगेजमेन्टको तस्बिर सार्वजनिक गरेकी छिन्। भारतीले अविश्मरणीय क्षण भन्दै तस्बिर सार्वजनिक गरेकी हुन्


1
» Last Page 1 of 1