CDOLIVE.IN

  Sunday , December 16 , 2018 11:20PMकेन्द्र सरकारले जीएसटी लागु गर्ने निर्णय लिएको यो भूल हो – ममता ब्यानर्जी
केन्द्र सरकारले जीएसटी लागु गर्ने निर्णय लिएको यो भूल हो – ममता ब्यानर्जी

पश्चिम बंगाल 29 जून- जीएसटी देशभरिमा जुलाई महिना देखि लागु हुन भएता पनि पश्चिम बंगालकी मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीले जीएसटी लागु गर्नु केन्द्र सरकारको निर्णय लिएको यो भूल रहेको दाबी गरेकी छन्। जीएसटीको कार्यकालको प्रश्न उठाउँ


बंगालको बिजेपी दलले भन्दैछन्ः नो गोर्खाल्याण्ड
बंगालको बिजेपी दलले भन्दैछन्ः नो गोर्खाल्याण्ड

कलकत्ता 27 जून - छुट्टै राज्य गोर्खाल्याण्डको माग गर्दै पहाड़वालीले गत केहि दिन देखि आन्दोलन गरिरहेको छ। यसै बिच भाजापका एक जना महासचिव कैलाश बिजय भारगीयाले छुट्टै गोर्खाल्याण्ड बनाउने गोर्खा जनमुक्ति मोर्चा (गोजमुमो)को माग भाजापाले स्विकार गर्न नसक्ने बताएका छन्। उनले दार्जिलिङ पाहाडका जनताको बिकास


गोर्खाल्याण्डको माग उत्तरखण्डमा पनि गुञ्जीयो
गोर्खाल्याण्डको माग उत्तरखण्डमा पनि गुञ्जीयो

उत्तरखण्ड 26 जून- अलग राज्य गोर्खाल्याण्डको मागलाई विश्व भरिका गोर्खाहरुको समर्थन गरिएको छ। भारतका पहाड़ी क्षेत्रका उत्तरखण्डमा बसोबासो गर्ने गोर्खाहरूले आइतबार अलग राज्य गोर्खाल्याण्डको माग गर्दै विराट ऱ्यालीमा गोर्खाल्याण्डको अवाज उठाउँदै शहर परिक्रम गरेको जानकारी प्राप्त भएको छ। देहरादूनको परेड़


पहाड़मा अशान्तिको मुख्य जड़ मुख्यमन्त्री - दीलिप घोष
पहाड़मा अशान्तिको मुख्य जड़ मुख्यमन्त्री - दीलिप घोष

अलिपुरद्वार 24 जून- कोलकताबाट अलिपुरद्वार आइपुगेका भाजपाका राज्य सभापति दीलिप घोषले स्वयं मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीलाई आरोप लगाउदै पहाड़मा अशान्तिको मुख्य जड़ ममता हो। शान्त भएको ठाउँ दार्जीलिङमा आगो लगाउने काम मुख्यमन्त्री


मस्जिद बाहिर खटिएका डिएसपीको कुटेर हत्या
मस्जिद बाहिर खटिएका डिएसपीको कुटेर हत्या

श्रीनगर 23 जून- श्रीनगर क्षेत्रमा रहेको एक मस्जिद बाहिर गस्तीमा रहेका एक पुलिस अधिकारीलाई आक्रोशित भीडले कुटेर हत्या गरेको छ। भीडले डिएसपी मोहम्मद अयूब पण्डितलाई निर्वस्त्र पारेर हत्या गरेको छ। डिएसपी पण्डितले आफ्नो ज्यान बचाउन गोली समेत चलाएका थिए। भीड नियन्त्रण गर्न त्यहाँ उपस्थित सुरक्षाकर्मीले ल


असाममा पनि गोर्खाल्याण्डलाई समर्थन
असाममा पनि गोर्खाल्याण्डलाई समर्थन

असामम 23 जून- नेपाली भाषीहरुको अलग राज्यको माग गर्दै गोर्खाल्याण्डमा शुरू भएको आन्दोलनलाई सिक्किमले समर्थन जनाइरहेका बेला अर्को असम राज्यमा पनि आन्दोलन उठेको छ। नेपालीभाषी भारतीयहरुको उल्लेख्य बसोबास रहेको असम राज्यमा दिनहुँजसो दार्जीलिङको आन्दोलनलाई समर्थन गर्दै प्रदर्शनहरु हुन थालेका छन्। शुक्रबा


राष्ट्रपति चुनावः रामनाथ कोविंदलाई जवाब दिन विपक्षले उतारियो दलित मुहार मीरा कुमार
राष्ट्रपति चुनावः रामनाथ कोविंदलाई जवाब दिन विपक्षले उतारियो दलित मुहार मीरा कुमार

नई दिल्ली 22 जून-राष्ट्रपति चुनावको लागि आज 17 विपक्षी दलले कांग्रेस नेता एवं पूर्व लोकसभा स्पीकर मीरा कुमारको नाममा मुहर लगाएको छ। अब एनडीएको रामनाथ कोविंदको खिलाफ मीरा कुमार राष्ट्रपित पदको चुनाव मैदानमा हुने छ। मीरा कुमार


राष्ट्रपति पदको रामनाथ कोविन्दलाई अन्ना द्रमुक पार्टीको समर्थन
राष्ट्रपति पदको रामनाथ कोविन्दलाई अन्ना द्रमुक पार्टीको समर्थन

चेन्नई 22 जून- तमिलनाडुका मुख्यमन्त्री के. पलानीस्वामीले नेतृत्व गरिरहेको अन्ना द्रमुक पार्टीले एनडीएको राष्ट्रपति पदको प्रत्याशी रामनाथ कोविन्दलाई समर्थन गर्ने घोषणा गरेका छन्। प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले पलानीस्वामीलाई फो


35 हजार फिटको उचाइमा जन्मियो नानी
35 हजार फिटको उचाइमा जन्मियो नानी

मुम्बई 20 जून- भारतीय महिलाले जहाजमा यात्रा गरिरहेको समयमा आकासमै नानी जन्माएकी छिन्। अन्तर्राष्ट्रिय उडान भरिरहेको सो विमान करिब 35 हजार फिटको उचाइमा रहेका बेला विमानमा नै उनले छोरा जन्माएकी हुन्। नाम नखुलाइएकी एक 20 बर्षीया भारतीय महिलाले उनलाई चिकित्सकले दिएको समय अगावै नानी जन्माएको बताइएको छ।


पहाड़ क्षेत्रमा इन्टरनेट सेवा बन्द गर्न निर्देशन
पहाड़ क्षेत्रमा इन्टरनेट सेवा बन्द गर्न निर्देशन

कोलकता 20 जून- पश्चिम बंगाल सरकारले दार्जिलिङमा इन्टरनेट सेवा बन्द गर्न निर्देशन दिएको छ। गोर्खाल्यान्डको माग गर्दै केही साता अगाडि त्यहाँ भएको अनिश्चितकालीन हड्तालपछि बंगाल सरकारले अधिकार प्राप्त कम्पनीहरूलाई यस्तो निर्देशन दिएको हो। इनटरनेट सेवा बन्द गर्नुलाई गोर्खा जनमुक्ति मोर्चाका सदस्यहरूलाई


1 2 3
» Last Page 1 of 3