CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:37PMबेनजिर भुट्टो हत्याकाण्डमा दुई पुलिसलाई 17 वर्षको जेल, मुसर्रफ भगौडा घोषित
बेनजिर भुट्टो हत्याकाण्डमा दुई पुलिसलाई 17 वर्षको जेल, मुसर्रफ भगौडा घोषित

लाहोर 31 अगस्त-पाकिस्तानको एक अदालतले देशको पहिलो महिला प्रधानमन्त्री बेनजिर भुट्टो हत्याकाण्डमा दुई पुलिस अधिकारीलाई 17 वर्षको जेल सजाय सुनाएको छ। सोही काण्डमा पूर्व सैनिक शासक परवेज मुसर्रफलाई भने भगौडा घोषित गरिएको छ। दुई


अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले भंग गर्ने चेतावनी
अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले भंग गर्ने चेतावनी

एरिजोना 24 अगस्त- अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले मेक्सिकोसँगको सिमानामा पर्खाल बनाउन अमेरिकी सरकार भंग गर्नसक्ने चेतावनी दिएका छन्। एरिजोनाको फिनिक्समा ‘मेक अमेरिका ग्रेट अगेन' र्‍यालीमा राष्ट्रपति ट्रम्पले यस्तो चेतावनी


चीनले भन्यो दोक्लम विवादबारे, जुनसुकै मूल्य चुकाउन तयार छौं
चीनले भन्यो दोक्लम विवादबारे, जुनसुकै मूल्य चुकाउन तयार छौं

बेइजिङ 11अगस्त-देशको सार्वभौमसत्ता जोगाउनका लागि चिनियाँ सेना जुनुसुकै मूल्य चुकाउन तयार रहेको चिनियाँ विदेश मन्त्रालयले जनाएको छ। दोक्लम विवाद समाधानका लागि चीन सरकारले देशको हितलाई ध्यानमा राखेरमात्र भारतीय पक्षसँग वार्ता ग


काठमाण्डुमा भारतीय विदेशमन्त्रीद्वारा भुटानी विदेशमन्त्रीसँग दोक्लमबारे छलफल
काठमाण्डुमा भारतीय विदेशमन्त्रीद्वारा भुटानी विदेशमन्त्रीसँग दोक्लमबारे छलफल

काठमाण्डु 11 अगस्त-भारतीय विदेशमन्त्री सुष्मा स्वराजले चीनसँग जारी दोक्लम तनावबारे भुटानी विदेशमन्त्री दाम्चो दोर्जीसँग छलफल गरेकी छन्। 15 औँ बिम्स्टेक बैठकका लागि काठमाण्डुमा आएका दुवै मन्त्रीले साइडलाइनमा दोक्लमबारे छलफल गर


झट्टै खुला व्यापार सम्झौता गर्ने निर्णयसहित बिम्स्टेक बैठक सम्पन्न
झट्टै खुला व्यापार सम्झौता गर्ने निर्णयसहित बिम्स्टेक बैठक सम्पन्न

काठमाण्डु 11 अगस्त- काठमाण्डुमा बिहीबार शुरू भएको 15 औँ बिम्स्टेक बैठक सम्पन्न भयो। बिम्स्टेक सदस्य राष्ट्रबीच खुला व्यापार, ग्रिड इन्टरकनेक्सन, प्रविधि हस्तान्तरणजस्ता सम्झौतामा यथाशीघ्र हस्ताक्षर गर्ने निर्णयसहित बैठक समाप्


चीन भूकम्पमा मर्नेको संख्या 19 पुग्यो, धेरै घाइते
चीन भूकम्पमा मर्नेको संख्या 19 पुग्यो, धेरै घाइते

चेङदु 9 अगस्त- चीनको दक्षिणपश्चिमी क्षेत्रमा गएको भूकम्पमा परी मृत्यु हुनेहरुको सङ्ख्या बढी रहेको छ। अहिलेसम्म कम्तीमा 19 जनाको मृत्यु भएको र अरू 247 जना घाइते भएको चिनियाँ समाचार संस्था सिन्ह्वाले जनाएको छ। घाइते मध्ये 40 जन


युद्धको सम्भावनाले भारत डरायो - चिनियाँ विश्लेषक
युद्धको सम्भावनाले भारत डरायो - चिनियाँ विश्लेषक

चिन 7 अगस्त-दोक्लममा सैन्य तनाव वृद्धि र युद्धको सम्भावनाबाट भारत डराएको आरोप एक चिनियाँ विश्लेषकले लगाएका छन्। दोक्लम विवादप्रति भारतीय नेताहरुको ‘नर्भस’ प्रतिक्रियाले भारतमा रहेको आत्मविश्वासको कमी उजागर गरेको चाइना वेस्ट न


२० वर्षपछि पाकिस्तानमा हिन्दुमन्त्री बने शाहिद खकान
२० वर्षपछि पाकिस्तानमा हिन्दुमन्त्री बने शाहिद खकान

पाकिस्ता 5 अगस्त-पाकिस्तानमा २० वर्षपछि कुनै हिन्दु मन्त्री बन्न सफल भएका छन्। भ्रष्टाचारको मुद्धामा नवाज शरीफले राजीनामा गरेपछि शुक्रबार शाहिद खकान अब्बासीले नयाँ प्रधानमन्त्रीको रूपमा सपथग्रहण गरेका थिए। 46 सदस्यीय मन्त्रिम


उत्तर कोरियाको विषयमा चीनले पायो अमेरिकाकोबाट जबाफ
उत्तर कोरियाको विषयमा चीनले पायो अमेरिकाकोबाट जबाफ

वासिङ्टन 2 जुलाई-उत्तर कोरियाको विषयमा चीनलाई नजोड्न चीनले अमेरिकालाई आग्रह गरेको दुई दिनपछि अमेरिकाले पनि यस विषयमा चीनलाई कुनै आरोप नलगाइएको स्पष्ट गरेको छ। उत्तर कोरियाको क्षेप्यास्त्र परीक्षणको विषयसँग जोडेर अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले गएको आइतबार चीनले उत्त


1
» Last Page 1 of 1