CDOLIVE.IN

  Thursday , December 13 , 2018 11:40PMबन्द खोल्ने घोषणा पछि पनि अन्योलता जारी, धोका दिनेलाई माफ छैन -गुरूङ
बन्द खोल्ने घोषणा पछि पनि अन्योलता जारी, धोका दिनेलाई माफ छैन -गुरूङ

सिलगढ़ी 1 सेप्टेम्बर-कलकत्ताको नवान्नमा 29 अगस्तको दिन बैठकपछि दार्जीलिङ पहाड़को राजनीतिमा नयाँ समीकरण शुरू भयो। खरसाङको जनसभा पछि बिहीबार 1 तारिकदेखि 12 सेप्टेम्बरसम्म अर्थात दोस्रो राउण्डको वार्तासम्म बन्द खेल्ने घोषणा गरेक


विनय तामाङ र अनित थापालाई पार्टीबाट निलम्बित गरिने- रोशन गिरी
विनय तामाङ र अनित थापालाई पार्टीबाट निलम्बित गरिने- रोशन गिरी

दार्जीलिङ 31 अगस्त-विनय तामाङले बन्द स्थगित गर्ने घोषणा गरेको लग्तै विनयलाई मोर्चाबाट नै निलम्बित गरिने मोर्चा सचिव रोशन गिरीले बताएका छन्। विनय तामाङ र खरसाङका पूर्व सभासद् अनित थापालाई पनि मोर्चाबाट निलम्बित गर्ने प्रस्ताव


गोर्खाल्याण्ड मैदानमा विनय बनाम विमल – बन्द जारी, पहाड़ अशान्त
गोर्खाल्याण्ड मैदानमा विनय बनाम विमल – बन्द जारी, पहाड़ अशान्त

सिलगढ़ी 31 अगस्त-मोर्चाका सह-सचिव विनय तामाङले दुइहप्ताको निम्ति बन्द स्थगित गर्ने घोषणा गरेको केहि समयमा पछि मोर्चा अध्यक्ष विमल गुरूङले बन्द जारी रहने घोषणा गरे। बन्द स्थगित गर्नुलाई बङ्गाल सरकारको षडयन्त्र रहेको बताए। बिम


गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनको ७५ दिनः परिणाम हात नलाग्दै चुड़ीने तिर
गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनको ७५ दिनः परिणाम हात नलाग्दै चुड़ीने तिर

सिलगढ़ी 28 अगस्त-गोर्खाहरूको वासभूमिको निम्ति गोर्खाल्याण्ड आन्दोलन शुरू भएको पनि ७५ दिन पुगिसेकेको छ। उपलब्धि हात लाग्नुको साटो गोर्खाल्याण्ड आन्दोलका निम्ति दार्जीलिङ पहाडमा एकतावद्ध भएर लेडेका पार्टीहरु नै एकअर्कालाई दोसार


शहीद दुर्गा मल्लको संक्षिप्त परिचय – बी. बी. बिश्वकर्म
शहीद दुर्गा मल्लको संक्षिप्त परिचय – बी. बी. बिश्वकर्म

शहीद दुर्गा मल्लको जन्म उत्तर प्रदेश, देहरादून जिल्ला अन्तर्गत डोईवाला गाउँमा सन् 1 जुलाई 1913 मा भएको  थियो। उनको पिता सुबेदार गंगाराम मल्ल तथा माता पार्वती देवीका तीन पुत्र्मा दुर्गामल्ल जेष्ठ पुत्रब थिए। दुर्गा मल्लको


एक दललाई होइन, जीएमसीसीलाई नै बोलाए वार्तामा बस्ने, बन्द खोल्ने निर्णय मोर्चाको हो-जीएमसीसी
एक दललाई होइन, जीएमसीसीलाई नै बोलाए वार्तामा बस्ने, बन्द खोल्ने निर्णय मोर्चाको हो-जीएमसीसी

कालेबुङ 25 अगस्त- जीएमसीसीभित्रका रहेको कुनै एक दललाई बोलाउनु जीएमसीसीलाई चाँहि नबोलाउनु यो षडयन्त्र हो। यसैले जीएमसीसीलाई नै बोलाए मात्र वार्तामा बस्ने निर्णय लिएको छ। जीएमसीसीभित्र नै सबै दल छौं आफ्नो-आफ्नो दललाई व्यक्तिगतर


राज्य सरकारको वार्तामा जाने विषयमा आजको बैठकमा निर्णाय गरिने
राज्य सरकारको वार्तामा जाने विषयमा आजको बैठकमा निर्णाय गरिने

सिलगढ़ी 25 अगस्त-राज्य सरकारबाट लिखित रूपमा निमन्त्रणा आए जीएमसीसी जाने तयार रहेको छ। जीएमसीसीको 20 अगस्तको दिन बैठकमा देवानले जीएमसीसी राज्य सरकारसित वार्ता गर्न सोच गरिसकेको छ। गोरामुमोको चिट्ठीलाई आधार बनाएर राज्यकी मुख्यम


कालेबुङमा सीआईडी टोली
कालेबुङमा सीआईडी टोली

कालेबुङ 20 अगस्त- कालेबुङमा विस्फोट भएको छानबीन गर्न सीआईडी, फोरेन्सिक र बम स्क्वाइड टोली आज कालेबुङ पुगे । 5 सदस्यको टोली 4 बजी तिर कालेबुङ आइ पुगेको छ। विस्फोट स्थलदेखि लिएर विस्फोट हुँदा छति भएको बिल्डीङहरूको भित्ता घरका ऐनाहरूको पनि निरीक्षण गरे। घटना स्थलबाट विस्फोट भएको टुक्राहरू र सुरागको निम


दार्जीलिङ पछि कालेबुङ थानामा बिस्फोटक एकको मृत्यु, दुइ घाइते
दार्जीलिङ पछि कालेबुङ थानामा बिस्फोटक एकको मृत्यु, दुइ घाइते

कालेबुङ 20 अगस्त-दार्जीलिङमा विस्फोट भएको 24 घण्टा नबिदा नबिदै कालेबुङमा रात्री 10 बजी फेरि विस्फोट भएको खबर छ। कालेबुङ थानालाई लक्ष्य पारेर हातेबम फ्याँक्दा विस्फोट हुँदा राकेश बासुर नामक सिभिक पुलिसको घटनास्थलमा नै मृत्यु भ


गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनलाई विफल बनाउन षड़यन्त्र हो - मोर्चा
गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनलाई विफल बनाउन षड़यन्त्र हो - मोर्चा

दार्जीलिङ 19 अगस्त-दार्जीलिङ शहरको सुपर मार्केटमा विस्फोट भएको घटनालाई गोर्खा जनमुक्ति मोर्चाले घोर निन्दा गरेको छ। यस विस्फोटले गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनलाई विफल बनाउन षड़यन्त्र रचिएको हो भनि बताएको छ। मोर्चाले यस घटनाको निष्पक


1 2 3 4
» Last Page 1 of 4