CDOLIVE.IN

  Tuesday , December 11 , 2018 5:11PMनेपाल आइडलमा प्रथम बने बुद्ध लामा
नेपाल आइडलमा प्रथम बने बुद्ध लामा

काठमाण्डु 23 सेप्टेम्बर-बुद्ध लामा प्रथम नेपाल आइडल बनेका छन्। एपी वान टेलिभिजनबाट प्रशारित दोहामा भएको आइडलको ग्राण्ड फिनालेमा दर्शकको सर्वाधिक मत प्राप्त गर्दै लामा पहिलो नेपाल आइडल बन्न सफल भएका हुन्। पहिलो नेपाल आइडलको उपाधि पोखरा नयाँबजारका बुद्ध लामाले जितेका छन्। कतारको दोहास्थित एसियन टाउन ए


मेक्सिकोमा शक्तिशाली भूकम्प, 150 को मृत्यु
मेक्सिकोमा शक्तिशाली भूकम्प, 150 को मृत्यु

मेक्सिको 20 सेप्टेम्बर-मेक्सिकोमा गएको शक्तिशाली भूकम्पमा परी कम्तिमा 150 जनाको मृत्यु भएको अन्तराष्ट्रिय समाचार संस्थाहरुले जनाएका छन्। 7.1 रेक्टर स्केलको भूकम्पले राजधानी मेक्सिको सिटीसँगै मोरलियोस र पुएब्ला प्रान्तमा ठूलो क्षति पुगेको प्रारम्भिक जानकारी आएको छ।मेक्सिको सिटीमा दजनौं घरहरु भत्किएका


उत्तर कोरियालाई पूरै ध्वस्त पार्ने ट्रम्पको धम्की
उत्तर कोरियालाई पूरै ध्वस्त पार्ने ट्रम्पको धम्की

20 सेप्टेम्बर -अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले उत्तर कोरियालाई पूरै ध्वस्त पार्ने धम्की दिएका छन्। संयुक्त राष्ट्रसंघको महासभामा पहिलो पटक बोल्दै ट्रम्पले ‘रकेट म्यान’ किम जोङ उन आफू र आफ्नो देशका लागि आत्महत्याको अभियानमा रहेको बताएका हुन्। उत्तर कोरियाले आफूलाई नरोके त्यसलाई पूर्णतयाः ध्वस्त


इरानले बताए- हामीसँग बमको ‘बाउ’ छ
इरानले बताए- हामीसँग बमको ‘बाउ’ छ

इरान17 सेप्टेम्बर-एक इरानी सैन्य अधिकारीले आफ्नो देशमा अमेरिकाको ‘मदर अफ अल बम्ब्स’ लाई पछि पार्ने ‘फादर अफ अल बम्ब्स’ रहेको दाबी गरेका छन्। अमेरिकाको ‘म्यासिभ अर्डेन्स एयर ब्लास्ट बम’ गैर आणविक बममध्येको सबैभन्दा शक्तिशाली मानिन्थ्यो। ‘मदर अफ अल बम्ब्स’ पनि भनिने 9.8 टनको सो बमको प्रयोग अमेरिकाले


जनरल हान वेइगुओ चीनको नयाँ सेनाप्रमुख
जनरल हान वेइगुओ चीनको नयाँ सेनाप्रमुख

चिन 1 सेप्टेम्बर-विश्वमा सबैभन्दा ठूलो सेना भएको चीनले नयाँ सेना प्रमुख नियुक्त गरेको छ। जनरल हान वेइगुओ चीनको नयाँ सेनाप्रमुख घोषित भएका छन्। हानले गत जुलाई महिनामा जनमुक्ति सेनाको 90 औँ जयन्तीका अवसरमा भएको परेडको नेतृत्व पनि गरेका थिए। यससँगै राष्ट्रपति सी जिनपिङले हवाइ सेनाको नेतृत्व पनि बदलेका


1
» Last Page 1 of 1