CDOLIVE.IN

  Friday , December 14 , 2018 12:21AMमुम्बइको रेल स्टेसनमा भागदौड हुँदा 27 को मृत्यु अन्य घाइते
मुम्बइको रेल स्टेसनमा भागदौड हुँदा 27 को मृत्यु अन्य घाइते

मुम्बइ 29 सेप्टेम्बर- मुम्बइको रेल्वे स्टेसनमा पानीमा पर्दै गरेको समयमा भागदौडमा किचिएर कम्तीमा 27 जनाको मृत्यु भएको छ। बिहीबार बिहान भएको भागदौडमा अन्य 30 जना गम्भीर घाइते भएका छन्।बिहान साढे 10 बजेतिर परेल स्टेसन र एल्फिस्ट


मेरो जीवन खतरामा छ, पत्रकार रवीश कुमारले प्रधानमंत्रीलाई खुल्ला पत्र लेखे
मेरो जीवन खतरामा छ, पत्रकार रवीश कुमारले प्रधानमंत्रीलाई खुल्ला पत्र लेखे

नईदिल्ली 29 सेप्टेम्बर-एनडिटिभीका पत्रकार रवीश कुमारले आफूलाई मार्ने योजना बनिरहेको हो भनेर प्रधानमन्त्री मोदीलाई सोधेका छन्। मोदीले ट्वीटरमा फलो गरेका व्यक्तिहरुले ह्वाट्सएपमार्फत रवीशलाई धम्की दिएपछि उनले मोदीको नाममा खुल्ल


मोदी सरकारको बुलेट ट्रेनको सपना शुरू
मोदी सरकारको बुलेट ट्रेनको सपना शुरू

नई दिल्ली 14 सेप्टेम्बर- भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी र जापानी समकक्षी सिन्जो आबेले भारतको पहिलो बुलेट ट्रेनको शिलन्यास गरेका छन्। 5 सय किलोमिटरभन्दा लामो अहमदावाद–मुम्बइ हाइस्पिड रेल्वे प्रोजेक्टको शुरूवात गर्दै मोदीले त्यो नयाँ भारतको प्रतीक भएको बताएका छन्। सन् 2022 सम्म निर्माण सम्पन्न हु


गृहमन्त्रीले आश्वासन दिदै, म राज्यका मुख्यमन्त्रीसित त्रिपक्षीय वार्ताको लागि बात गर्नेछु
गृहमन्त्रीले आश्वासन दिदै, म राज्यका मुख्यमन्त्रीसित त्रिपक्षीय वार्ताको लागि बात गर्नेछु

नयाँ दिल्ली 8 सेप्टेम्बर - नयाँ दिल्लीको अकबर रोडस्थित गृहमन्त्री राजनाथ सिंहको घरमा पहाड़का नेताहरूलाई लिएर बसेको बैठक भयो। बैठकमा सहभागी स्रोतले निम्न बुँदाहरूमा चर्चा भएको जानकारी गराएको छः-मोर्चा र जीएमसीसीका नेताहरूले गृ


शरद पवारले पी. चिदंबरमलाई भेटे गोर्खाल्याण्ड आन्दोनलाई लिएर गंभीर चर्चा
शरद पवारले पी. चिदंबरमलाई भेटे गोर्खाल्याण्ड आन्दोनलाई लिएर गंभीर चर्चा

नई दिल्ली 8 सेप्टेम्बर- गोर्खाल्याण्ड आन्दोलन बन्द भएको पनि 90 दिन पुग्न लागे पनि केन्द्र सरकारले केहि बिशेष पहल नगरे पनि विपक्षी दलका राष्ट्रिवादी कांग्रेस पार्टी (एनसीपी) ले यस समस्यालाई लिएर धेरै गंभीर रहेको छ। पार्टीका रा


जर्नेलको धारणा भारतको आधिकारिक हो? चीनले भारतलाई सोध्यो
जर्नेलको धारणा भारतको आधिकारिक हो? चीनले भारतलाई सोध्यो

नई दिल्ली 8 सेप्टेम्बर- चीन र पाकिस्तान दुवैतिर एकै पटक लड्न तयार रहनुपर्ने भारतीय सेनापति विपिन रावतको भनाइपछि चीनले भारतलाई त्यो उसको आधिकारिक धारणा हो कि होइन भनेर सोधेको छ। दोक्लमको 73 दिन लामो सैन्य विवाद शान्तिपूर्ण तरिकाले समाधान भए पनि दुवै देशका अधिकारीबीच आरोपप्रत्यारोप भने कम हुने छाँट दे


गृहमन्त्रीलाई पवारले त्रिपक्षीय वार्ता गर्ने दबाउ- केन्द्रले झट्टै वार्तामा बोलाउने- राजनाथ
गृहमन्त्रीलाई पवारले त्रिपक्षीय वार्ता गर्ने दबाउ- केन्द्रले झट्टै वार्तामा बोलाउने- राजनाथ

नयाँ दिल्ली 4 सेप्टेम्बर-राष्ट्रवादी कङ्ग्रेस पार्टी (एनसीपी) राष्ट्रिय अध्यक्ष शरद पवारले केन्द्रिय गृहमन्त्री राजनाथ सिंहलाई भेटेर गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनमा नेता र आम मानिसहरूको धरपकड़ीको मुद्दा लगाएको छ। पवारले राजनाथलाई दार


1
» Last Page 1 of 1