CDOLIVE.IN

  Tuesday , March 26 , 2019 2:26PMलालुप्रसाद यादव भ्रष्टाचारको तेस्रो मुद्दामा पनि दोषी पाँच वर्ष जेल
लालुप्रसाद यादव भ्रष्टाचारको तेस्रो मुद्दामा पनि दोषी पाँच वर्ष जेल

पटना 24 जनवरी-विहारका पूर्वमुख्यमन्त्री लालुप्रसाद यादव भ्रष्टाचारको तेस्रो मुद्दामा पनि दोषी भएका छन्। बुधबार झारखण्डको राँचीस्थित सिबिआई अदालतले चारो घोटालामा अर्का पूर्वमुख्यमन्त्री जगनाथ मिश्र र यादवलाई दोषी ठहर गर्दै पाँच वर्ष कैद सजायको फैसला सुनाएको छ। दुबै जना


देहरादून गायिका शिकायना मुखियाले: धुम मचाउँदै
देहरादून गायिका शिकायना मुखियाले: धुम मचाउँदै

मुम्बई 23 जनवरी–रियालिटी शो भोइस इंडिया कार्यक्रमलाई एण्ट टीवीले प्रसारण गरिरहेको किड्समा देहरादूनका बाबु छोरीको जोड़ीले धुम मचाइरहेको छ । देहरादूनका विकास ङीरा मुखियाको 11 सालकी छोरी शिकायनाले यो शो को टप-टेनमाठाउँ बनाएर खास


‘नयाँ युग’ इजरायल र भारत सम्बन्धमा - नेतन्याहु
‘नयाँ युग’ इजरायल र भारत सम्बन्धमा - नेतन्याहु

नईदिल्ली 15जनवरी- भारत भ्रमणमा रहेका इजरायली प्रधानमन्त्री वेन्जामिन नेतन्याहुले भारतसँग केही महत्वपूर्ण सम्झौता गरेपछि सोमबार सञ्चारकर्मीसँग दिएको प्रतिक्रियामा इजरायल–भारत सम्बन्धमा नयाँ युगको थालनी भएको बताएका छन्। भारतीय


एक्लैले बनाए छोराहरुका लागि आठ किलोमिटर बाटो
एक्लैले बनाए छोराहरुका लागि आठ किलोमिटर बाटो

नईदिल्ली 12 जनवरी- भारतको पूवी राज्य ओरिसाका एक मानिसले गल र पिकको माध्यमबाट एक्लैले 8 किलोमिटर लामो सडक निर्माण गरेका छन् । विद्यालय जाने आफ्ना छोराहरु बारम्बार घर आइरहन सकुन् भनेर उनी एक्लैले साधारण घरायसी उपकरणको माध्यमबाट


पहिलोपटक भारतद्वारा अन्तरिक्षमा रकेट प्रक्षेपण
पहिलोपटक भारतद्वारा अन्तरिक्षमा रकेट प्रक्षेपण

नईदिल्ली 12 जनवरी-पहिलो पटक भारतले अन्तरिक्षमा रकेट प्रक्षेपण गरेको छ। भारतले 31 वटा भू–उपग्रहसहितको रकेट आन्ध्र प्रदेश राज्यबाट अन्तरिक्षतर्फ पठाएको छ। रकेटमा भारत बाहेकका अरु विभिन्न छ वटा देशका भूउपग्रह पनि रहेका समाचारमा


भारतको सर्वोच्च अदालतका चार न्यायाधीशले प्रधानन्यायाधीशको विरोध गर्दै पत्रकार सम्मेलन
भारतको सर्वोच्च अदालतका चार न्यायाधीशले प्रधानन्यायाधीशको विरोध गर्दै पत्रकार सम्मेलन

नईदिल्ली12 जनवरी-भारतको सर्वोच्च अदालतका चार न्यायाधीशले पहिलो पटक प्रधानन्यायाधीशको विरोध गर्दै पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरेका छन्। प्रधानन्यायाधीश दीपक मिश्रको कामप्रति असन्तुष्टि जनाउँदै उनीहरुले राजधानी नयाँ दिल्लीमा पत्रका


इपीजी बैठक दिल्लीमा, 1950 को सन्धिका बारे केन्द्रित
इपीजी बैठक दिल्लीमा, 1950 को सन्धिका बारे केन्द्रित

नई दिल्ली 11 जनवारी- भारत र नेपाल माझ सन् 1950 को सन्धीलगायत द्विपक्षीय समग्र सम्बन्ध पुनरावलोकन गरी सिफारिस गर्न गठित प्रवुद्ध समुह (इमिनेन्ट पर्सन्स् ग्रुप) को छैठौं बैठक भारतको नयाँदिल्लीमा बिहीबार शुरू भएको छ। द्विपक्षीय


प्रधान मन्त्री श्री नरेन्द्र मोदीले "आर्थिक नीति - द रोड अहेड" को चर्चा
प्रधान मन्त्री श्री नरेन्द्र मोदीले "आर्थिक नीति - द रोड अहेड" को चर्चा

नईदिल्ली 10 जनवरी-प्रधान मन्त्री श्री नरेन्द्र मोदीले "आर्थिक नीति - द रोड अहेड" बिषयको नीति आयनद्वारा आयोदित 40 भन्दा अधिक अर्थशास्त्री र अन्य विशेषज्ञको साथ एक इंटरैक्टिव सत्रमा भाग लिए। सत्रको साथ प्रतिभागियले वि


पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र र उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री आदित्यनाथबीच भेटवार्ता
पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र र उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री आदित्यनाथबीच भेटवार्ता

लखनउ 8 जनवरी-पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह र उत्तर प्रदेशका मुख्यमन्त्री आदित्यनाथ सित भेटवार्ता भएको छ। लखनउ स्थित सरकारी निवासमा उनीहरुको भेटवार्ता भएको थियो। सो अवसरमा मुख्यमन्त्री योगीले पूर्वराजा शाहलाई दोसल्लाह ओढाएर सम्मान


विहारका पूर्वमुख्यमन्त्री लालु यादवलाई साढ़े ३ वर्ष जेल
विहारका पूर्वमुख्यमन्त्री लालु यादवलाई साढ़े ३ वर्ष जेल

नयाँ दिल्ली 7 जनवरी- भारतको विहार राज्यका पूर्वमुख्यमन्त्री लालु प्रसाद यादवलाई साढे 3 वर्षको जेल सजाय सुनाइएको छ। चारा घोटालामा दोषी ठहरिएका यादवलाई शनिबार सिबीआईको विशेष अदालतले 3 वर्ष 6 महिनाको जेल सजाय र ५ लाख जरिवाना तोक


1 2
» Last Page 1 of 2