CDOLIVE.IN

  Sunday , December 16 , 2018 11:55PMशीतकालीन आध्यात्मिक युवा जागरण सम्पन्न
शीतकालीन आध्यात्मिक युवा जागरण सम्पन्न

मगंरजुङ्ग 26 जनवरी -मानव उत्थान सेवा समिति मिरिक तहसिलको तत्वावधानमा मगरजुङ चियाबारीको कर्णबीर गाउंमा दुई दिनको शीतकालिन आध्यात्मिक युवा जागरण शिविरका साथै गणतंत्र दिवस अनि श्री विभूजी महाराजको जन्मदिवस बड़ो भव्य रुपमा पालन ग


गोरामुमोले आगामी 28 जनवरी दार्जीलिङमा विराट जनसभा गर्ने
गोरामुमोले आगामी 28 जनवरी दार्जीलिङमा विराट जनसभा गर्ने

दार्जीलिङ 11 जनवरी-आगामी 28 जनवरीका दिन गोर्खा राष्ट्रिय मुक्ति मोर्चाले दार्जीलिङको मोटर सट्याण्डमा विराट जनसभा गर्ने भएको छ। गोरामुमोले यो जनसभा ऐतिहासिक र भव्य हुने दावी गरिएको छ। पहाडमा यस्तो जनसभा धेरै वर्षपछि गोरामुमोले


पहाड़को घट्नाहरूमाथि निष्पक्ष जाँच होस्, न्यायपालिका माथि पूर्ण भरोसा – विमल गुरूङ
पहाड़को घट्नाहरूमाथि निष्पक्ष जाँच होस्, न्यायपालिका माथि पूर्ण भरोसा – विमल गुरूङ

सिलगढ़ी 10 जनवरी-गोर्खा जनमुक्ति मोर्चा अध्यक्ष विमल गुरूङले गोप्य स्थानबाट एक विज्ञप्ति जारी गर्दै गोर्खा जातिको परिचयको लागि शान्तिसित अभियान जारी राख्ने घोषणा गरको छ। पहाड़का जनतालाई सबै राजनैतिक आन्दोलनलाई जस्तै यो आन्दोलन


दार्जीलिङ नगरपालिकाको अध्यक्ष पदबाट डीके प्रधानलाई हटाइयो
दार्जीलिङ नगरपालिकाको अध्यक्ष पदबाट डीके प्रधानलाई हटाइयो

दार्जीलिङ 10 जनवरी - आज दार्जीलिङ नगरपालिकाको एक बैठकमा डीके प्रधानलाई नगरपालिका अध्यक्षको पदबाट हटायो। यो बैठक दार्जीलिङ नगरपालिकाका उपाध्यक्ष रामजन गोलेले बोलाएको थियो। रामजन गोलेले नगरपार्षदको पदबाट दिएको राजीनामालाई प्रशा


तीर्थयात्रा सम्बन्धित पुस्तक का विमोचन कार्यक्रम
तीर्थयात्रा सम्बन्धित पुस्तक का विमोचन कार्यक्रम

मिरिक10 जनवरी - मिरिक के एक प्रतिष्ठित व्यवसायी विजय वान्तवा कैलाशी जो मूलत एक कवि हैँ और उन का एक कविता संकलन रिसाएको भूईँ पिछले साल प्रकाश मे आ चुकाहै उन के तीर्थ यात्राओं से सम्बन्धित एक पुस्तक क्षितिज खोज्दै शीघ्र पाठकों


गोर्खा जातिको विकास, हायेस्ट फर्म अफ् रिजननल अटोनोमी हुनुपर्छ – जिवेश सरकार
गोर्खा जातिको विकास, हायेस्ट फर्म अफ् रिजननल अटोनोमी हुनुपर्छ – जिवेश सरकार

कालेबुङ 8 जनवरी-गोर्खा जातिको विकास, हायेस्ट फर्म अफ् रिजननल अटोनोमी हुनुपर्छ’ माकपा जिल्ला सचिव जिवेश सरकारले भने, ‘जुन स्वशासनको प्रावधान संविधानमा पनि छ। माकपाले भनेको स्वशासन कुन व्यवस्था हो भन्ने स्पष्ट नबताए पनि पहाडबास


कार्निवलको उद्घाटन साथै सिक्किमका एम्बासेडर चर्चित संगीतकार एआर रहमान बने
कार्निवलको उद्घाटन साथै सिक्किमका एम्बासेडर चर्चित संगीतकार एआर रहमान बने

गान्तोक 8 जनवरी-हिमाली राज्य सिक्किमको एम्बासेडर वरिष्ठ संगीतकार एआर रहमान बने। आज पाल्जोर स्तेडियममा सिक्किम रेड पाण्डा विन्टर कार्नवलको उद्घाटनमा मुख्यमन्त्री पवन चामलिङले आधिकारिक रूपमा संगीतकार रहमानलाई सिक्किमको ब्राण्ड


साहित्य सुनौ परिवारको ४९ औ कथा अनि साहितयिक गोष्ठी वाचन सम्पन्न
साहित्य सुनौ परिवारको ४९ औ कथा अनि साहितयिक गोष्ठी वाचन सम्पन्न

मिरिक ६ जनवरी-साहित्य सुनौ परिवारको ४९ औ कथा वाचन अनि साहितयिक गोष्ठी नगरपुस्तकालयमा सम्पन्न भयो । परिवार अध्यक्ष कमला राईको अध्यक्षतामा अनि सचिव शीला लामाको संचालनमा सम्पन्न मासिक कथा वाचन अनि साहित्य गोष्ठीमा वाइएन ढकालले क


श्री सतपालजी महाराजका साथ अन्तरंग बातचित
श्री सतपालजी महाराजका साथ अन्तरंग बातचित

(मेरो अध्यात्मसित राजनीतिमा प्रवेशकोउध्देश्य समाज र  देशलाई चतुर्मुशी विकाश गर्नलाई हो– श्री सतपालजी महाराज)&n


भारतमा हिमालयन मंत्रालय हुन जरुरी छ – श्री सतपालजी महाराज
भारतमा हिमालयन मंत्रालय हुन जरुरी छ – श्री सतपालजी महाराज

सिलगड़ी–2 जनवरी -भारतमा पहाड़ी क्षेत्रका राज्यहरूको समुचित विकाश हुन सकिरहेको छैन अनि पहाड़का राज्यहरूले अनगिन्ती समस्याहरूको सम्मुखिन हुन परिरहेको छ । आज सारा विश्व ग्लोवल वार्मिङको चपेटमा छ, यसको प्रभाव सागरमा भन्दा पहिला प


1
» Last Page 1 of 1