CDOLIVE.IN

  Friday , January 18 , 2019 7:35PM'चाँदनी' पञ्चतत्वमा बिलिन भइन्
'चाँदनी' पञ्चतत्वमा बिलिन भइन्

मुम्बई 28 फरवरी-बलिउडकी प्रख्यात अभिनेत्री श्रीदेवी बुधवार सदाका लागि पञ्चतत्वमा विलीन भएकी छन् मुम्बईमा भिले पार्ले सेवा समाज श्मशान गृहमा उनको अन्तिम संस्कार गरियो । पति बोनी कपुरले श्रीदेवीको शवमा मुखाग्नि दिए । यसभन्दा अघि श्रीदेवीको पार्थिव शरिरलाई लोखण्डवालास्थित सेलिब्रेशन क्लबमा अन्तिम दर्श


बलिउड अभिनेत्री श्रीदेवीको हृदयघाका कारण निधन
बलिउड अभिनेत्री श्रीदेवीको हृदयघाका कारण निधन

नई दिल्ली 25 फरवरी- बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री श्रीदेवीको हृदयाघातका कारण गएराति दुबईमा निधन भएको छ । चार वर्षकै उमेरमा अभिनय सुरु गरेकी श्रीदेवी बलिउड क्षेत्रमा चर्चित अभिनेत्री मानिन्छन् । उनले मिल फिल्म ‘कन्धन करुणई’ बाट अभि


योगी आदित्यनाथ माथिको छानबिन खारेज
योगी आदित्यनाथ माथिको छानबिन खारेज

इलाहाबाद 23 फरवरी-इलाहाबाद उच्च अदालतले उत्तर प्रदेशका मुख्यान्त्री योगी आदित्यनाथमाथि गोरखपुर दंगामा हात रहेको भन्दै अनुसन्धान गर्न गरिएको माग बिहीबार खारेज गरेको छ। सन् 2007 मा भएको गोरखपुर दंगामा वर्तमान मुख्यमन्त्री एवं तत्कालीन गोरखपुर क्षेत्रका सांसद योगी आदित्यनाथको भूमिकाको केन्द्रीय जाँच ब


बालीमा ‘आँखा’ नलागोस् भनेर किसानले सन्नी लियोनको पोस्टर
बालीमा ‘आँखा’ नलागोस् भनेर किसानले सन्नी लियोनको पोस्टर

आन्ध्रप्रदेश 23 फरवरी भारतको आन्ध्रप्रदेश राज्यमा एक किसानले आफ्नो बालीमा ‘आँखा’ नलागोस् भनेर सन्नी लियोनको पोस्टर खेतमा टाँगेका छन्। उनले आफ्नो यो तरिकाले काम गरिरहेको दाबी पनि गरेका छन्। आन्ध्रप्रदेशस्थित नेल्लोरे जिलको बन


21औँ शताब्दीमा नेपाल–भारत सम्बन्धमा नयाँ आयामको आवश्यकता
21औँ शताब्दीमा नेपाल–भारत सम्बन्धमा नयाँ आयामको आवश्यकता

नई दिल्ली 23 फरवरी- अन्तर्राष्ट्रिय कूटनीतिक मामिलाका जानकारले २१औँ शताब्दीको आधुनिक युगमा नेपाल–भारत सम्बन्धमाथि नयाँ आयामको आवश्यकता रहेको बताएका छन्।‘एकीकृत विकास अध्ययन संस्था’ (आइआइडिएस) ले यहाँ आज आयोजना गरेको ‘21औँ शता


मानव उत्थान सेवा समितिद्वारा नयाँ दिल्लीमा बृहत रक्तदान शिविर
मानव उत्थान सेवा समितिद्वारा नयाँ दिल्लीमा बृहत रक्तदान शिविर

नई दिल्ली 19 फरवरी-हंस सत्संग भवन नयाँ दिल्लीबाट प्राप्त खबर अनुसार मानव उत्थान सेवा समितिको तत्वावधानमा अनि अखिल भारतीय आयुर्विज्ञान संस्थानको सौजन्यमा उत्तराखण्ड सरकारका केविनेट मंत्री श्री सतपालजी महाराजको प्रेरणामा श्री ह


अण्डमान निकोबार भूकम्पको झट्का
अण्डमान निकोबार भूकम्पको झट्का

नईदिल्ली 13 फरवरी-भारतको अण्डमान तथा निकोबार टापू क्षेत्रमा मङ्गलबार विहान शक्तिशाली भूकम्प गएको छ। भारतीय मौसमविज्ञान महाशाखाका अनुसार अण्डमान टापूलाई केन्द्रविन्दु बनाएर विहान 8:09 बजेको समयमा 5.6 रेक्टर स्केलको भूकम्प गएको समाचार संस्था एएनआईले जनाएको छ। भूकम्पका कारण मानवीय क्षति वा अन्य भौतिक


विद्यालय शिक्षाबारे प्रम मोदीको पुस्तक
विद्यालय शिक्षाबारे प्रम मोदीको पुस्तक

नईदिल्ली 4 फरवरी-प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले लेखेको “इक्जाम वारियर” (परीक्षाका योद्धाहरु) नाम पुस्तक सार्वजनिक भएको छ । पुस्तकमा विद्यालयस्तरका विद्यार्थीहरुले परीक्षाका बेलामा उत्पन्न हुने तनावलाई कसरी कमगर्न सक्छन् भन्ने बारेमा जानकारी दिने विषयवस्तुहरु समावेश गरिएका छन् । भारतीय प्रधानमन्त्रीले


1
» Last Page 1 of 1