CDOLIVE.IN

  Wednesday , February 21 , 2018 4:21PMमानव उत्थान सेवा समितिद्वारा नयाँ दिल्लीमा बृहत रक्तदान शिविर
मानव उत्थान सेवा समितिद्वारा नयाँ दिल्लीमा बृहत रक्तदान शिविर

नई दिल्ली 19 फरवरी-हंस सत्संग भवन नयाँ दिल्लीबाट प्राप्त खबर अनुसार मानव उत्थान सेवा समितिको तत्वावधानमा अनि अखिल भारतीय आयुर्विज्ञान संस्थानको सौजन्यमा उत्तराखण्ड सरकारका केविनेट मंत्री श्री सतपालजी महाराजको प्रेरणामा श्री ह


अण्डमान निकोबार भूकम्पको झट्का
अण्डमान निकोबार भूकम्पको झट्का

नईदिल्ली 13 फरवरी-भारतको अण्डमान तथा निकोबार टापू क्षेत्रमा मङ्गलबार विहान शक्तिशाली भूकम्प गएको छ। भारतीय मौसमविज्ञान महाशाखाका अनुसार अण्डमान टापूलाई केन्द्रविन्दु बनाएर विहान 8:09 बजेको समयमा 5.6 रेक्टर स्केलको भूकम्प गएको समाचार संस्था एएनआईले जनाएको छ। भूकम्पका कारण मानवीय क्षति वा अन्य भौतिक


विद्यालय शिक्षाबारे प्रम मोदीको पुस्तक
विद्यालय शिक्षाबारे प्रम मोदीको पुस्तक

नईदिल्ली 4 फरवरी-प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले लेखेको “इक्जाम वारियर” (परीक्षाका योद्धाहरु) नाम पुस्तक सार्वजनिक भएको छ । पुस्तकमा विद्यालयस्तरका विद्यार्थीहरुले परीक्षाका बेलामा उत्पन्न हुने तनावलाई कसरी कमगर्न सक्छन् भन्ने बारेमा जानकारी दिने विषयवस्तुहरु समावेश गरिएका छन् । भारतीय प्रधानमन्त्रीले


1
» Last Page 1 of 1