CDOLIVE.IN

  Friday , January 18 , 2019 7:36PMदार्जीलिङ र डुवर्स मुक्तिको चाबी सिक्किमको हातमा छ : भरत दोङ
दार्जीलिङ र डुवर्स मुक्तिको चाबी सिक्किमको हातमा छ : भरत दोङ

सिक्किम 28 फरवरी-दार्जीलिङ र सिक्किमको एकिकरणको मुद्दालाई अन्तिम रूपमा लिएर कार्य गरिरहेको गोर्खा राष्ट्रिय काङ्ग्रेस (गोरांक) ले दार्जीलिङवासीको दु:खको मुख्य कारण सिक्किम रहेको आरोप लगाएको छ। सिक्किमको सानो सोचको कारण दार्ज


मुस्लिम समुदायकहरूले पनि जीटीएमा आसन आरक्षणको माग
मुस्लिम समुदायकहरूले पनि जीटीएमा आसन आरक्षणको माग

दार्जीलिङ 28 फरवरी-भारत मिल्लते इस्लामिया सोसाइटी र युनाइटेड पहाड़िया माइनोरिटी अर्गनाइजेशनले एकै अवाजमा जीटीएमा आसन आरक्षणका साथै राज्यका सरकारी नोकरीमा पनि 15 प्रतिशतको कोटा हुनु पर्ने पर्ने माग गरे। पत्रकार सम्मेलन गर्दै भा


युवा मोर्चाले संकेत दिदै भने गोर्खाल्यान्डको भावना माथि खेलवाड़ नहोस्
युवा मोर्चाले संकेत दिदै भने गोर्खाल्यान्डको भावना माथि खेलवाड़ नहोस्

दार्जीलिङ 25 फरवरी- आज दार्जीलिङको मोटर स्ट्यान्डमा गोर्खा जनमुक्ति युवा मोर्चाद्वारा आयोजित जनसभामा युवा मोर्चाका अध्यक्ष योञ्जनले सांकेतिक ढङ्गमा भने-दार्जीलिङ पहाड़मा शान्ति राख्नुपर्ने कुरा भइरहेको छ, यदि पहाड़लाई शान्ति रा


दार्जीलिङ सांसद आहलुवालिया 17 फरवरी सिलगढ़ीमा पासपोर्ट सेवा केन्द्रको उदघाटन गर्न आउने
दार्जीलिङ सांसद आहलुवालिया 17 फरवरी सिलगढ़ीमा पासपोर्ट सेवा केन्द्रको उदघाटन गर्न आउने

सिलगढ़ी 15 फरवरी- दार्जीलिङ सांसद एसएस आहलुवालिया 17 फरवरीको दिन सिलगढ़ीमा पासपोर्ट सेवा केन्द्रको उदघाटन गर्ने आईरहेको समय गोर्खाल्याण्ड क्षेत्रीय प्रशासनका बीओए अध्यक्ष विनय तामाङले सिलगढ़ी आइरहेका सांसद एसएस आहलुवालियाप्रत


सर्ब भारतीय युवा साहित्य मञ्चले, सीताराम अधिकारी र गोमा अधिकारीलाई सम्बर्धना प्रदान गरियो
सर्ब भारतीय युवा साहित्य मञ्चले, सीताराम अधिकारी र गोमा अधिकारीलाई सम्बर्धना प्रदान गरियो

मिरिक 5 फरवरी-सर्ब भारतीय युवा साहित्य मञ्च मिरिकको तत्त्वावधानमा मिरिकमा एक भव्य समारोहका बिच मनिपुरका विद्वान साहित्यकारद्वय सीताराम अधिकारी र गोमा अधिकारीलाई भव्य स्वागत जनाउँदै मिरिकका साहित्यकारहरुको पक्षमा कमला राईले अन


जीएसएसएसले 11 फरवरीदेखि रन फर गोर्खाल्यान्ड शुरू गरिने
जीएसएसएसले 11 फरवरीदेखि रन फर गोर्खाल्यान्ड शुरू गरिने

कालेबुङ 5 फरवरी-(जीएसएसएस)- गोर्खाल्यान्ड संयुक्त सङ्घर्ष समितिले गोर्खाल्यान्ड राज्य गठनको मागमा आगामी 11 फरवरीदेखि रन फर गोर्खाल्यान्ड शुरू गर्ने घोषणा गरियो। रन कालेबुङबाट शुरू भएर दिल्लीमा पुगेर समापन हुने। जीएसएसएसका अध्


भस्मे गाउँमा देवरले गरे भाउज्यू र दुई नानीको हत्या
भस्मे गाउँमा देवरले गरे भाउज्यू र दुई नानीको हत्या

गैरिबास4 फरवरी- शनिबार राती गैरिबास सिन्कोना बगानमा एउटै घरको एकैचोटी तीनजनाको हत्या गरिएको छ। जलढका थाना अन्तर्गत गैरिबासको भस्मे गाउँमा आफ्नो देवरले भाउज्यू साथै दुई नानीहरूको हत्या गरे। बगानको श्रमिक कामको बद्ली केशको मामि


1
» Last Page 1 of 1