CDOLIVE.IN

  Friday , March 23 , 2018 12:37AM१८ वर्षदेखि लगातार पुटिन रुसको राष्ट्रपति बने
१८ वर्षदेखि लगातार पुटिन रुसको राष्ट्रपति बने

19 मार्च-संसारको सबैभन्दा ठूलो देश रुसको राष्ट्रपतिमा भ्लादिमिर पुटिन चौथो कार्यकालको लागि राष्ट्रपतिमा निर्वाचित भएका छन् । 76 प्रतिशतभन्दा बढी मत ल्याएर पुन: 6 वर्षको लागि पुटिन राष्ट्रपतिमा निर्वाचित भएका हुन् । 


भारतलाई ट्रम्पको धम्की- कर नघटाए नतिजा भोग्नु पर्ने
भारतलाई ट्रम्पको धम्की- कर नघटाए नतिजा भोग्नु पर्ने

वाशिंगटन 12 मार्च-अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले आफ्नो प्रमुख साझेदारमध्ये एक भारतलाई करको विषयमा धम्की दिएका छन् । जापान र बेलायतपछि प्रमुख ब्यापारिक साझेदार मानिएको भारतलाई ट्रम्पले दिएको यो धम्कीले दुई देशबीचको सम्बन्


युएस-बंगला एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना 49 को मृत्यु, 22 घाइते
युएस-बंगला एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना 49 को मृत्यु, 22 घाइते

काठमाण्डु 12 मार्च-त्रिभुवन विमानस्थलमा युएस-बंगला एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या 49 पुगेको छ । महानगरीय पुलिस परिसर काठमाडौँका प्रमुख एसएसपी विश्वराज पोखरेलले मृतकको सं‌ख्या 49 पुगेको जानकारी दिए । उनका अन


ट्रम्पले उत्तर कोरियाली नेता किमलार्इ भेट्ने
ट्रम्पले उत्तर कोरियाली नेता किमलार्इ भेट्ने

वासिङ्गटन 9 मार्च-अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले उत्तर कोरियाका नेता किम जोन उनले भेटवार्ता गर्न गरेको प्रस्ताव स्वीकार गरेका छन् । सीएनएनले दिएको खबर अनुसार ट्रम्पले आगामी महिनामा किमलाई भेट्ने बताएका छन् । दक्षिण कोरियाका सुरक्षा सल्लाहकार चुङ एइ योङले बिहीबार पत्रकारहरुसँग वाइटहाउसमा बोल्दै


सिलसिलेबार हमला पछि श्रीलंका सरकारले संकटकाल घोषणा
सिलसिलेबार हमला पछि श्रीलंका सरकारले संकटकाल घोषणा

कोलम्बो 7 मार्च-मस्जिद र मुसलमान समुदायका दोकानमा सिलसिलेबार हमला पछि श्रीलंका सरकारले संकटकाल घोषणा गरेको छ। क्यान्डी सहरका केही इलाकामा कर्फ्यु समेत लगाइएको बीबीसीले जनाएको छ। श्रीलंकाले बौद्धमार्गी सिंहाली समुदायको बाहुल्य


पाकिस्तानी प्रधानमन्त्रीसंग भेटघाटमा प्रचण्डले भने- नेपालले आतंकवादको विरोध गर्दै आएको
पाकिस्तानी प्रधानमन्त्रीसंग भेटघाटमा प्रचण्डले भने- नेपालले आतंकवादको विरोध गर्दै आएको

काठमाण्डु 6 मार्च- नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र पाकिस्तानी प्रधानमन्त्री शाहीद खकान अब्बासीबीच भेटवार्ता भएको जनकारी प्राप्त भएको छ। भेटघाटको अवसरमा अध्यक्ष प्रचण्ड र प्रधानमन्त्री अब्बासीबीच नेपाल


1
» Last Page 1 of 1