CDONETWORK

  Thursday , October 29 , 2020 8:58AMनरेन्द्र मोदीले कुम्भमा सहभागी सरसफाइकर्मीका गोडा घोए
नरेन्द्र मोदीले कुम्भमा सहभागी सरसफाइकर्मीका गोडा घोए

26 फरवरी-भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले कुम्भमा सहभागी सरसफाइकर्मीका गोडा धुँदै सम्मान प्रकट गरेका छन्। मोदीले कुम्भको विशाल क्षेत्रमा स्वपच्छता कायम गरी उदाहरणीय काम गरेको भन्दै प्रशंसा पनि गरेका छन्। मोदी कुम्भ स्नान


बालाकोट नजिक रहेको जैस ए मोहम्मदको शिविरमा हवाई हमला
बालाकोट नजिक रहेको जैस ए मोहम्मदको शिविरमा हवाई हमला

नई दिल्ली 26 फरवरी-भारतीय वायूसेनाको विमानले नियन्त्रण रेखा पार गर्दै बम खसालेको छ । विमानले एलओसी पास गर्दै नियन्त्रण रेखा नजिकैको बालाकोट नामको क्षेत्रमा बम खसालेको हो । वायुसेना सुत्रले यसको पुष्टि गरेको बीबीसी हिन्दीले जन


भारत सरकारलाई प्रतिपक्षीको प्रश्न :  राष्ट्रिय शोकको माग गर्छु - ममता बनर्जी
भारत सरकारलाई प्रतिपक्षीको प्रश्न : राष्ट्रिय शोकको माग गर्छु - ममता बनर्जी

नईदिल्ली 19 फरवरी-कश्मीरको पुलवामामा भएको हमलापछि प्रतिपक्षी दलका नेताहरुले प्रधानमन्त्री तथा सरकारी अधिकारीप्रति असन्तुष्टि व्यक्त गरेका छन् । घटनामा उनीहरु घटनाप्रति संवेदनशील नभएको उनीहरुको गुनासो छ । पाकिस्तानलाई सवक सिका


42 भारतीय सैनिकको ज्यान गएको भोलीपल्ट चीनले मुख खोले
42 भारतीय सैनिकको ज्यान गएको भोलीपल्ट चीनले मुख खोले

नई दिल्ली 15 फरवरी- पुलवामामा आतंकवादी हमलामा 42 भारतीय सैनिकको ज्यान गएको भोलीपल्ट चीनले मुख खोलेको छ । शुक्रबार एक वक्तव्य जारी गर्दै चीनले यस घटनाप्रति दु:ख व्यक्त गरेको छ। तर चीनले यो हमला गर्ने संगठन जैस ए मोहम्मदका सञ्चालक मसुद अजहरलाई आतंकवादीका रू


40 सुरक्षाकर्मी मारिएपछि पाकिस्तानसँग भारत क्रुद्ध
40 सुरक्षाकर्मी मारिएपछि पाकिस्तानसँग भारत क्रुद्ध

नई दिल्ली 15 फरवरी-जम्मु-कश्मीरको पुलवामामा बिहीबार भएको अहिलेसम्मकै ठुलो आत्मघाती हमलामा आफ्ना 40 सुरक्षाकर्मी मारिएपछि भारत पाकिस्तानसँग क्रुद्ध भएको छ । 40 जनाको ज्यान जाने गरी भएको यो खतरानाक हमलापछि भारत पाकिस्तानविरुद्ध


काश्मिरमा आतंकवादी हमलामा, ४२ सुरक्षाकर्मी मारिए
काश्मिरमा आतंकवादी हमलामा, ४२ सुरक्षाकर्मी मारिए

ई दिल्ली 14 फरवरी - भारतको उत्तरी राज्य काश्मिरमा ठुलो आतंकवादी हमला भएको छ । बिहीबार दिउँसो भएको यो हमलामा कम्तिमा पनि 40 जना सुरक्षाकर्मी मारिएका छन् । जम्मुबाट श्रीनगर गइरहेको केन्द्रीय रिजर्भ पुलिस फोर्सको गाडीमा हमला हुँ


1
» Last Page 1 of 1