CDONETWORK

  Thursday , October 29 , 2020 10:17AMराज्यपाल केशरीनाथ त्रिपाठीद्वारा ग्रेट माइन्डस अफ इन्डियाको बङ्गला संस्करण पुस्तकको विमोचन
राज्यपाल केशरीनाथ त्रिपाठीद्वारा ग्रेट माइन्डस अफ इन्डियाको बङ्गला संस्करण पुस्तकको विमोचन

कलकोता 7 जुलाई-उत्तरपूर्वी राज्य मेघालय, शिलङका पत्रकार सलिल ज्ञवालीद्वारा लिखित अङ्ग्रेजी पुस्तक ग्रेट माइन्डस अफ इन्डियाको बङ्गला संस्करणको विमोचन गरिएको छ। कोलकाता अवस्थित राजभवनमा पश्चिम बङ्गालका राज्यपाल केशरीनाथ त्रिपाठीले विमोचन गरेका हुन्। उक्त विमोचन समारोहमा विश्वविद्यालय, महाविद्यालयका प्


सिलिगुडीको ख्यतिप्राप्त डा पि.डी. भोटियालाई गरिन् मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीले सम्मान-
सिलिगुडीको ख्यतिप्राप्त डा पि.डी. भोटियालाई गरिन् मुख्यमन्त्री ममता ब्यानर्जीले सम्मान-

कोलकाता 3 जुलाई-सिलगढीमा कार्यरत कालेबुङ लाभा निवासी प्रसिद्ध चिकित्सक तथा समाजसेवी डा पि.डी. भोटिया आज राष्ट्रिय डाक्टर दिवसको अवसरमा मुख्यमन्त्री ममता बैनर्जीबाट सम्मानित भएका छन्। मुख्यमन्त्रीले आज कोलका


दार्जीलिङमा केंद्रीय विश्वविद्यालयको माग
दार्जीलिङमा केंद्रीय विश्वविद्यालयको माग

नई दिल्ली 1 जुलाई-सांसद राजु बिस्टले 30 जूनको दिन मानव संसाधन विकास मन्त्री रमेश पोखरियाल निशंकको साथ भेट गरि दार्जीलिङमा केद्रीय विश्वविद्यालयको मांग गर्दै एक ज्ञापन बुझाए। माननीय मन्त्रीले सांसद राजु बिस्टलाई यस विषयमाथी प


1
» Last Page 1 of 1