CDONETWORK

  Thursday , December 3 , 2020 9:54AMसहयोगी अनुहार समुह अनि गोजमुमो सुके मानेभन्ज्याङ समष्टिद्वारा राहत सामाग्री वितरण
सहयोगी अनुहार समुह अनि गोजमुमो सुके मानेभन्ज्याङ समष्टिद्वारा राहत सामाग्री वितरण

सुकेपोखरी 30 अप्रेल-दोस्रो चरणको जारी लकडाउन अवधिमा सुकेपोखरीमा पाउन नसकिने दबाईलाई दाजिलिङ बाट ल्याइदिने प्रबन्ध सहयोगी अनुहार समुह अनि गोजमुमो सुके सुके मानेभन्ज्याङ समष्टिको तफॅबाट गरिदिएका छन् । जसको कारण हप्ता दुइपल्ट गर


माइनोरिटी डेभलपमेन्ट बोर्डद्वारा निःशुल्क राशन वितरण
माइनोरिटी डेभलपमेन्ट बोर्डद्वारा निःशुल्क राशन वितरण

दार्जिलिङ 30 अप्रैल लकडाउनको कारण पहाड़का मानिसहरूले आर्थिक कमी भोगिरहेको समय पश्चिम बंगाल पहाड़ीया माइनोरिटी डेभलपमेन्ट बोर्ड अध्यक्ष रेभ. फादर सोलोमन सुब्बा, हिल तृणामुल कंग्रेस कोभिड_19, हेल्प डेस्क मुख्य संयोजक एन बी खवास


नर्सहरूद्वारा जीटीए अध्यक्ष अनित थापा प्रति आभार प्रकट
नर्सहरूद्वारा जीटीए अध्यक्ष अनित थापा प्रति आभार प्रकट

दार्जिलिङ 30 अप्रैल-कोभित 19 को निम्ति निस्वार्थरूपमा सेवा प्रदान गरिरहेका नर्सहरू केही दिनको निम्ति सिलिगुडी पहाड़ी भवनमा क्वारेन्टीन बसेका थिए। त्यस समय जीटीए अध्यक्ष अनित थापाले यी नर्सहरूका निम्ति सबै सुविधाहरू प्रदान गरि


गोजमुमो अध्यक्ष बिनय तामङले तापक्रम क्षेत्रबासीको जाँच गर्दै
गोजमुमो अध्यक्ष बिनय तामङले तापक्रम क्षेत्रबासीको जाँच गर्दै

दार्जिलिङ 20 अप्रैल- दार्जिलिङपहाड़को जनताकोहितलाई नैसर्वोपरी ठानेरगोर्खा जनमुक्तिमोर्चा अध्यक्षबिनय तामङदार्जिलिङ शहरग्राउण्ड जीरोमाछन्। वैश्विक महामारीकोचपेटमा विश्वनै घरभित्र बसिरहेकोसमय आफ्नोप्राणको प्रवाहनगरी सड़कमा जनहित सर्वोपरी ठानेर कार्य गर्ने


कोभिड 19 को  निम्ति दार्जिलिङ शहरमा चित्रद्वारा जनचेतना फैलाउँदै
कोभिड 19 को निम्ति दार्जिलिङ शहरमा चित्रद्वारा जनचेतना फैलाउँदै

दार्जिलिङ 18 अप्रैल-कोभिड 19 को प्रकोपबाट दार्जीलिङ पहाड़वासीलाई बचाउन दार्जीलिङ पुलिस अनि दार्जीलिङ नगरपालिका आजदेखि झनै सक्रिय बनेको छ।गोर्खा जनमुक्ति मोर्चा केन्द्रीय समिति अध्यक्ष बिनय तामाङको अगुवाइमा चित्रद्वारा जनचेतना फैलाउँदै ।गोजमुमोद्वारा  16-17 नम्बरका असाहय परिवारलाई खाध्य सामग्र वितरण
गोजमुमोद्वारा 16-17 नम्बरका असाहय परिवारलाई खाध्य सामग्र वितरण

दार्जिलिङ 15 अप्रैल-असाहय र दुखमा परेकाहरूलाई निरंन्तररूपमा नै सेवा पुराउदै आइरहेका छन् गोर्खा जनमुक्ति मोर्चा (बिनय खेमा)ले हाल पार्टीका महासचिव एवम् जीटीए अध्यक्ष अनित थापा कालेबुङमा कालेबुङलाई कोरोना मुक्त बनाउन, कालेबुङमा नै डेरा हालेर बसेका छन् भने पार्टीका केन्द्र


आइ.आर.बी बटालियनद्वारा अम्बियोकका 120 परिवारलाई राहत सामग्री वितरण
आइ.आर.बी बटालियनद्वारा अम्बियोकका 120 परिवारलाई राहत सामग्री वितरण

गोरुबथान 15 अप्रैल-गोरुबथान अम्बियोकमा आर्मड पुलिस आइ आर बी बटालियन र रेफ बटालियनले इडेन लामाको नेतृत्वमा राहत सामग्री बाडेको छ। सिलगडीबाट 15 जनाको टोली आएका थिए। गोरुबथान पुलिसको सहभागितामा आर्मड बटालियनले करिब 120 परिवारलाई


1
» Last Page 1 of 1