CDONETWORK

  Thursday , September 24 , 2020 2:20PMमजदुरको दिर्घकालिन व्यथा: उदासीन सरकार
मजदुरको दिर्घकालिन व्यथा: उदासीन सरकार

लेख- मजदुरहरु बिचरा सावित हुन - बनाइनु पटक्कै अस्वाभाविक होइन । बिजोग हुने नै मजदुरको हो । अझ हाम्रोजस्तो अार्थिक-सांस्कृतिक सामाजिक पर्यावरणमा उनीहरू राजनीतिक हतियारमात्र बन्ने हुन् । आपतमा तिनको कोही हुन्न । मजदुरहरुको परिक


सिलिगुडी नगर निगम बोर्डका अध्यक्ष अशोक भट्टाचार्य कोरोना पॉजिटिव
सिलिगुडी नगर निगम बोर्डका अध्यक्ष अशोक भट्टाचार्य कोरोना पॉजिटिव

सिलिगुडी 17 जून- सिलिगुडी नागरिक निकायका प्रमुख अशोक भट्टाचार्यको बुधबार COVID-19 को सकारात्मक परीक्षण गरिएको अस्पताल स्रोतले जनाएको छ। पश्चिम बंगालमा सिलिगुडी नगर निगम (एसएमसी) का प्रशासक बोर्डका अध्यक्ष भट्टाचार्यको केही दिन अघि कोरोनाभाइरस जस्तो लक्षणसिलगढ़ीमा कोरोना संक्रमणको संख्या बृद्धि
सिलगढ़ीमा कोरोना संक्रमणको संख्या बृद्धि

सिलगढ़ी 2 जून-सिलगढ़ी नगरनिगमा इलाका एवं महकुमा मिलाएर मोठ अझैआठ (०८) जनाको शरिरमा कोरोना संक्रमण पाईएको छ। यसरी सिलगढ़ी लगायत  दाजिर्लिङ जिल्लामा मोठ आक्रन्त संख्यामा चालीस जना (४०) पुगेको रिपोर्ट प्राप्त छ। यसर्थदक्षिण


मटिगाडाको कोविड अस्पतालमा बेडको संख्या बढाइने - गौतम देव
मटिगाडाको कोविड अस्पतालमा बेडको संख्या बढाइने - गौतम देव

सिलगढ़ी 1 जून - शहरमा बढ्दो कोरोना बिरामीहरुलाई ध्यानमा राख्दै, मटिगाडाको कोविड अस्पतालमा बेडको संख्या बढाइनेछ। साथै, जिल्ला प्रशासनले नगर निगम र सिलिगुडी संस्था काउन्सिलको लागि कार्यदल गठन गर्नेछ। यसका साथै दार्जीलिङको डिमला


1
» Last Page 1 of 1